Čo pod stromček? Pripravili sme pre vás 145 tipov na darčeky!

ZDROJ | life.spartan.com

Aj tento rok mnohí z nás rozmýšľajú aké tech darčeky venovať svojim blízkym, ale aj sebe. Aj preto sme i tento rok od jesene pripravovali seriál Čo pod stromček, aby sme vám niekoľkokrát týždenne prinášali zaujímavé tipy a rady na čo si dávať pred kúpou konkrétnych produktov dávať pozor. Celkovo sme vám tak dokázali ponúknuť až 145 tipov. Tu je ich súhrn.

ZDROJ | Jonathan Borba

5 najlepších OLED televízorov nie len pod stromček do 1 500 €

Aby ste sa nepopálili a vybrali to najlepšie, aj tento rok vám budeme prinášať články s množstvom tipov na konkrétne produkty a služby, ktoré stoja za to.

8 smarthodiniek do 400 € nie len pod stromček

Verte, či nie, Vianoce sú za dverami. Ešte si párkrát zopakujeme plošné testovanie a máme tu opäť magické obdobie kolied, voňavého pečiva a romantiky.

8 najlepších smartfónov do 500 € pre tieto Vianoce

Vyberáte sebe alebo blízkym pod stromček nový smartfón a váš rozpočet je maximálne 500 €? Vybrali sme pre vás 8 modelov, ktoré by ste nemali prehliadnuť.

5 smart náramkov do 100 €, ktoré potešia na Vianoce

Dni do Vianoc sa krátia a preto sme si pre vás pripravili tipy na darčeky pod stromček, tentokrát ide o 5 smart náramkov za cenu do 100 €.

ZDROJ | Fitbit

6 výborných CSC fotoaparátov do 1 200 € aj s obejktívom

V ďašlom dieli nášho predvianočného seriálu sa pozrieme na CSC fotoaparáty s výborným pomerom cena/výkon.

Čítačky kníh môžu byť trendy darčekom aj s cenou do 100 €

Aj v ére veľkých displejov na smartfónoch sa stále nájde dosť používateľov, ktorí nedajú dopustiť na elektronické čítačky kníh.

10 inteligentných reproduktorov, ktoré obohatia vašu domácnosť

Inteligentný reproduktor môže byť ideálnym darčekom nielen pre fanúšikov technológií, ale aj milovníkov kvalitnej hudby. Ktorý si však vybrať?

Top 10 hier, ktoré potešia na Vianoce každého z rodiny

Do Vianoc ostáva ešte približne mesiac a vy ešte nemáte darček pre svojho muža, ženu či deti? Čo takto niektorú z tohtoročných skvelých hier.

ZDROJ | Teddy Guerrier

9 tipov pod stromček pre milovníkov LP platní

Napriek tomu, že nám kráľuje dátová doba, svoje miesto a nespochybniteľné čaro stále majú aj gramofóny a ich krásny zvuk.

12 najlepších smartfónov do 250 € pre tohtoročné Vianoce

Vyberáte pre seba alebo svojich blízkych smartfón pod stromček, pričom naň plánujete minúť maximálne 250 €? Vybrali sme pre vás 12 modelov, ktoré stoja za to.

Týchto 10 herných konzol poteší na Vianoce každého

Už o menej ako štyri týždne sú tu Vianoce. Ak máte doma hráčku či hráča, ktorý túži po hernej konzole, vyberte si z nášho zoznamu tipov.

8 smart gadgetov, ktoré ocenia všetci novorodičia

Prečo nepotešiť ešte seba samých, kým to klbko radosti nebude na darčeky dostatočne veľké? Vybrali sme 8 smart gadgetov, ktoré oceníte hlavne vy.

ZDROJ | Canon

9 technologických darčekov do 20 € pre vašich blízkych

Technologické darčeky nemusia byť drahé, vyberať môžete pokojne aj s limitom do 20 €. Máme pre vás 9 tipov, ktoré vám môžu tieto Vianoce pomôcť.

Top 7 Bluetooth reproduktorov pod 300 €, ktoré potešia na Vianoce

Ostalo menej ako dva týždne do Vianoc a my sme si pre vás tentokrát pripravili tipy na bezdrôtové Bluetooth reproduktory.

7 najzaujímavejších televízorov s 65″ uhlopriečkou a cenou do 800 €

Prečo si nedopriať tieto Vianoce čosi ešte väčšie? Vybrali sme 7 najzaujímavejších televízorov s uhlopriečkou 65+ palcov a cenou maximálne 800 €.

9 plne bezdrôtových slúchadiel do 200 €. Urobia vám Vianoce aj cez rok

Slúchadlá sú vďačným darčekom, ktoré majú šancu potešiť aj náročného používateľa. Pozrite si, akých deväť modelov sme vybrali my.

ZDROJ | Bose

5 tipov na ozdobenie bytu či domou pomocou smart technológií

Zdobíte si svoj stromček a domácnosť? Čo takto použiť smart technológie. Prinášame vám 5 tipov, ako využiť dostupné smart gadgety.

Nestihli ste nakúpiť? Týchto 11 darčekov zoženiete aj na poslednú chvíľu

Nechali ste si nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu? Okrem e-shopov môžete tesne pred Vianocami nakúpiť online aj plne digitálne. Máme pre vás 11 tipov.

Komentáre k článku