ČO pod stromček? Aj gadgety dokážu potešiť srdcia

Máte doma milovníka moderných IT hračiek, ktorý už vlastní moderný smartfón, tablet, alebo Ultrabook? Aj napriek tomu by ste jeho technické srdce chceli niečim na Vianoce potešiť? Dobrým darčekom môže byť gadget a my vám poradíme niektoré z nich.

PREČÍTAJTE SI
ČO pod stromček? Poradíme vám s výberom správneho tech darčeka!
Notebook do 600 € spraví radosť a pomôže pri práci
Perfektný smartfón sa zmestí do 300 €
Vlajkové lode medzi phabletmi a smartfónmi

Samsung GALAXY Gear

Ak poviete gadget môže sa jednať o úplne zbytočnú hračku za pár eur, ktorá síce poteší, ale reálne ju príliš často nevyužijete. Na druhú stranu sa aj v tejto kategórii dajú nájsť hračky a príslušenstvo, ktoré poteší, pomôže a často aj zabaví. Preto vám prinášame desať tipov na darček z kategórie gadgetov.

Spigen SGP Screen Protector GLAS.tR NANO SLIM

Ochranná fólia je príslušenstvom, ktoré by nemalo chýbať ani na jednom smartfóne. Väčšina z nich však príliš dlho nevydrží a práve preto môžete niekoho potešiť ochranným sklom Spigen. Jeho hrúbka je iba 0,23 milimetra a ponúkne odolnosť, ktorú mu môže závidieť každá fólia.

36,99 € (priemer e-shopy)

Spigen SGP Screen Protector GLAS.tR NANO SLIM

BACtrack Mobile Breathalyzer

Alkohol za volant nepatrí! Na trhu síce nájdete množstvo alkoholtesterov s podstatne nižšou cenou, ale čo by to bolo za IT nadšenca, ktorí by sa nepotešil alkoholtesteru s možnosťou pripojenia k smartfónu. BACtrack je pomocou Bluetooth prepojený s vašim smartfónom a do aplikácie, ktorá je kompatibilná s Apple iOS a Google Android prenesie údaje o hladine alkoholu vo vašej krvi.

179,00 € (priemer e-shopy)

BACtrack Mobile Breathalyzer

DICE+

Táto kocka plná elektroniky dá hrám na vašom tablete úplne nový rozmer. Po spárovaní s vašim tabletom pomocou Bluetooth si môžete užívať množstvo hier, pričom počas dlhých zimných večerov si užijete skutočnú zábavu najmä pri modernej verzii obľúbenej hry „Človeče nehnevaj sa!“.

44,99 € (priemer e-shopy)

DICE+

Olloclip Lens System

Olloclip pridáva integrovanému fotoaparátu v iPhone 5/5S a iPhone 4/4S úplne nové možnosti. Tento gadget pridá makro, rybie oko a širokouhlý objektív. Jeho použitie je jednoduché a postačí iba podľa potreby nasadiť Olloclip na šošovku vášho fotoaparátu, vďaka čomu získate dvojnásobné zorné pole, ako má iPhone štandardne.

75,00 € (priemer e-shopy)

Olloclip Lens System

Fitbit Flex

Náramok, ktorý dokáže pochopiť vaše denné návyky a motivovať vás k lepšiemu životu. Pomocou Bluetooth 4.0 sa spojí s väčšinou moderných smartfónov, je vodeodolný a dokáže monitorovať počet krokov, vzdialenosť, kalórie a samozrejme aj váš spánok.

99,00 € (priemer e-shopy)

článok: CES 2013 | Fitbit prináša ďalší sledovací náramok do zbierky

Fitbit Flex

Withings Pulse

Po sviatkoch prejedania sa určite hodí sledovač vašej dennej aktivity. Withings Pulse je malá krabička, ktorá je schopná v priebehu dňa monitorovať počet krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, kvalitu vášho spánku, ale dokonca aj váš tep. Nechýba ani samostatná aplikácia pre Apple iOS a Google Android.

99,95 € (priemer e-shopy)

Withings Pulse

Prestigio Power Bank 8000

Energie na cesty nikdy nie je dosť a preto sa môže hodiť externá batéria. Power Bank 8000 od spoločnosti Prestigio ponúkne kapacitu 8 000 mAh, vďaka čomu môžete z tejto batérie svoj smartfón nabiť viac ako tri krát. Oceníte malé rozmery, ako aj možnosť nabíjať dve zariadenia súčasne vďaka dvojici USB portov.

42,99 € (priemer e-shopy)

článok: Prestigio Power Bank je ideálnym spoločníkom na letnú stanovačku

Prestigio Power Bank 8000

Griffin HELO TC Helicopter

V každom mužovi drieme malý chlapec a vrtuľníkom, ktorý môže ovládať cez svoj smartfón mu spravíte najväčšiu radosť. Ovládanie je jednoduché pomocou aplikácie pre iOS a Android a vrtuľník je určený pre lietanie vo vnútorných priestoroch. Nechýba ani možnosť naprogramovania trasy letu.

42,99 € (priemer e-shopy)

Griffin HELO TC Helicopter

Samsung GALAXY Gear

Inteligentné hodinky od Samsungu pravdepodobne už ani nie je nutné predstavovať. Ak pre vás nie je problémom ich cena a osoba, ktorú chcete obdarovať vlastný Samsung GALAXY Note 3, alebo GALAXY S4, verte, že ho inteligentnými hodinkami od Samsungu skutočne potešíte.

299,00 € (priemer e-shopy)

článok PRVÉ DOJMY z hodiniek Samsung Galaxy Gear

Samsung GALAXY Gear

Verbatim MediaShare Wireless

Malá krabička, ktorá okrem toho, že vie fungovať ako externá batéria, zastúpi aj čítačku SD kariet a umožňuje aj bezdrôtové zdieľanie obsahu z rôznych médií do smartfónov a tabletov. Okrem SD slotu nechýba microUSB pre nabíjanie a prenos a tiež plnohodnotný USB port.

59,00 € (priemer e-shopy)

článok Vyhrajte zázračnú krabičku Verbatim MediaShare Wireless

Verbatim MediaShare Wireless

Foto: Spigen, BACtrack, DICE, Olloclip, Withings, Prestigio, Griffin, Fitbit, Samsung, Verbatim, TECHBOX

Komentáre k článku