Čo dnes pozerať na streame? španielsky hororový seriál 30 Monedas

ZDROJ | HBO

Španielska produkcia prichádza na HBO s očakávaným strašidelným seriálom 30 Monedas alebo v oficiálnom názve pre miestny trh 30 strieborných.

Seriál nájdeme na streamovacej službe HBO GO, čo znamená, že každá z 8 epizód bude odvysielaná na týždennej báze.

Pozrite siČo dnes pozerať na streame? dokument Shawn Mendes: In Wonder alebo Sviňu

Príbeh sleduje kňaza Vergaru, ktorý pracuje ako exorcista, no je zároveň bývalý väzeň. Cirkev ho vyhostí do odľahlého španielskeho mestečka, kde má pracovať ako kňaz. V jeho okolí sa začnú diať zvláštne veci a kňaz sa spolu s ďalšími postavami ocitnú v centre spiknutia.

Príbeh sa bude točiť okolo 30 strieborných mincí, ktoré dostal Judáš Iškariotský za to, že zradil Ježiša z Nazaretu, v dôsledku čoho sú mince prekliate. Ak máte náladu na temný seriál zo Španielska, určite si nenechajte seriál 30 Monedas ujsť. Prvá epizóda mala premiéru včera, takže na tú ďalšiu budete musieť počkať do ďalšej nedele.

O scenár a réžiu sa postaral skúsený španielsky režisér Álex de la Iglesia, ktorý má na konte niekoľko filmov aj úspešný dokumentárny film o futbalistovi Messim.

ZDROJ | HBO

Pozrite siČo dnes pozerať na streame? Horor Don’t Listen alebo drámu Riding With Sugar

Po pilotnej epizóde sú recenzie viac ako uspokojivé, takže ak obľubujete napätie a hororové filmy, dajte 30 Monedas šancu. Po Haunting of Bly Manor môže ísť o ďalší kvalitný hororový počin na streamovacích službách.

Pokiaľ chcete ďalšie tipy na seriály či filmy, ktoré pribúdajú na streamovacích službách, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„, ktoré sa budeme snažiť vydávať na dennej báze. Taktiež si nenechajte ujsť naše pravidelné články top 6 seriálov a top 6 filmov na streamovacích službách.

Komentáre k článku