Čo dnes pozerať na streame? novinka Davida Finchera Mank

ZDROJ | Variety

Keďže je piatok a ešte aj december, streamovacie služby sú plné noviniek. Medzi tie najočakávanejšie však patrí novinka od renomovaného režiséra Davida Finchera – Mank.

Príbeh o tom, ako vznikol kultový film Citizen Kane zo 40. rokov minulého storočia. Príbeh sleduje scenáristu tohto filmu Hermana Mankiewisza, ktorý zároveň trpí závislosťou od alkoholu a ktorý musí bojovať s režisérom Orsonom Wellsom a hollywoodskymi producentmi.

Pozrite siČo dnes pozerať na streame? Horor Don’t Listen alebo drámu Riding With Sugar

David Fincher stojí za oceňovanými trilermi ako Gone Girl, Seven či Social Network, nehovoriac o niekoľkých epizódach seriálu House of Cards. Na filme Mank pracoval 20 rokov a pôvodne je natočený podľa scenára Jacka Finchera, zosnulého otca Davida Finchera.

Za zmienku tiež stojí herecké obsadenie, kde sa v hlavných úlohách objavia Gary Oldman a Amanda Seyfried.

Pokiaľ nemáte náladu na ťažký umelecký film, ale skôr niečo na uvoľnenie, potom je od dnes dostupná na Netflixe štvrtá séria animovaného seriálu pre dospelých Big Mounth, ktorého hlavnou témou je dospievanie a sexualita.

Na Apple TV+ má od dnes premiéru aj dokumentárny prírodopisný seriál Earth at Night in Color a animovaný seriál pre mladších divákov Stillwater.

Pozrite siČo dnes pozerať na streame? španielsky hororový seriál 30 Monedas

Nakoniec je tu streamovacia služba Amazon Prime Video, kde je od dnes dostupná hudobná dráma Sound of Metal, ktorá sa venuje hudobníkovi, ktorý prichádza o sluch.

Pokiaľ chcete ďalšie tipy na seriály či filmy, ktoré pribúdajú na streamovacích službách, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„, ktoré sa budeme snažiť vydávať na dennej báze. Taktiež si nenechajte ujsť naše pravidelné články top 6 seriálov a top 6 filmov na streamovacích službách.

Komentáre k článku