Čo dnes pozerať na streame? meditačný seriál Headspace Guide to Sleep

ZDROJ | Netflix

Nič nie je lepšie, ako ukončiť náročný týždeň dobrým a nerušeným spánkom. Netflix vydáva dokumentárnu sériu, ktorá vám pomôže dobre zaspať.

Headspace Guide to Sleep

Keď sa pred pár mesiacmi na Netflixe objavil dokumentárny seriál Headspace Guide to Meditation, išlo o zaujímavý fenomén spojenia dokumentárneho seriálu s aktívnou meditáciou. Z rovnakej série teraz prichádza seriál, ktorý sa  venuje spánku.

V každej epizóde sa rozoberajú najčastejšie chyby, ktoré sú spájané so spánkom a na záver každej epizódy nechýba upokojujúca meditácia, ktorá je ideálna pred spaním.

Každý diel trvá okolo 15-20 minút a bude sa okrem samotného spánku, venovať súvislosti medzi nočným prezeraním smartfónu a spánkom či efekte práškov na spanie na ľudskú psychiku.

Pozrite siČo dnes pozerať na streame? Dokumentárny film Seaspiracy

Without Remorse

Pokiaľ máte náladu na niečo akčnejšie, potom je tu nový film na Amazon Prime Video – Tom Clancy’s Without Remorse. Príbeh sleduje elitného vojaka jednotky Navy SEALS, ktorý odkrýva medzinárodné sprisahanie a snaží sa prísť na to, kto stojí za vraždou jeho tehotnej ženy.

V hlavnej úlohe sa objaví Michael B. Jordan a sekundovať mu budú Jodie Turner-Smith a Guy Pearce. O réžiu sa postaral taliansky režisér Stefano Sollima, ktorý stojí za filmami ako Suburra a Sicario 2: Soldado.

Pokiaľ chcete ďalšie tipy na seriály či filmy, ktoré pribúdajú na streamovacích službách, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„, ktoré sa budeme snažiť vydávať na dennej báze. Taktiež si nenechajte ujsť naše pravidelné články top 6 seriálov a top 6 filmov na streamovacích službách.

Komentáre k článku