Čo dnes pozerať na streame? Horor Don’t Listen alebo drámu Riding With Sugar

ZDROJ | Netflix

Piatky sú väčšinou na streamovacích službách dňom, kedy pribúda najviac nového obsahu. Výnimkou nie je ani dnešok, kedy si predstavíme dve novinky z Netflixu.

Don’t Listen

Pokiaľ chcete stráviť čierny piatok pri nejakom dobrom horore, prečo nedať šancu španielskej produkcii na Netflixe. Dnes sa tam objavil horor Don’t Listen, ktorý opisuje príbeh 9-ročného chlapca Erika, ktorý sa s rodičmi presťahoval do nového domu, ktorému susedia hovoria dom hlasov. Prvý, kto začne počuť čudné zvuky je práve syn Erik.

O réžiu sa postaral Ángel Gómez Hernández, mladý španielsky režisér, pre ktorého ide o prvý celovečerný debut.

Pozrite siČo dnes pozerať na streame? dokument Shawn Mendes: In Wonder alebo Sviňu

Riding with Sugar

Zaujímavý filmový príspevok z Afriky, ktorý sleduje príbeh utečenca, ktorý je zároveň nadšeným fanúšikom jazdy na BMX bicykli a ktorý túži po úspechu a šťastí. O réžiu sa postaral Sunu Gonera, ktorý napríklad režíroval aj niekoľko epizód úspešného seriálu 13 Reasons Why.

Dráma, ktorá je v oficiálnej distribúcii označená ako feel-good movie, čiže film, z ktorého budete mať pri pozeraní dobrý pocit, sa dá pozrieť už dnes na Netflixe.

Okrem týchto dvoch noviniek na Netflixe od dnešného dňa nájdeme aj druhú sériu relatívne populárneho romantického seriálu Virgin River, ktorý vznikol podľa predlohy knihy od Robyn Carr. Takže pokiaľ nemáte náladu ani na drámu, ani na horor, je tu stále romantický seriál, pri ktorom si môžete užiť piatkový večer.

Pokiaľ chcete ďalšie tipy na seriály či filmy, ktoré pribúdajú na streamovacích službách, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„, ktoré sa budeme snažiť vydávať na dennej báze. Taktiež si nenechajte ujsť naše pravidelné články top 6 seriálov a top 6 filmov na streamovacích službách.

Komentáre k článku