Čo dnes pozerať na streame? Francúzsky seriál Lupin a drámu Pieces of a Woman

ZDROJ | Netflix

Mesiac január sa nám pomaly chýli ku koncu a my vám prinášame tip na to najlepšie, čo tento mesiac vyprodukovala streamovacia služba Netflix.

Lupin

Keď vám na začiatku každého mesiaca prinášame tipy na nové seriály, vo väčšine prípadov ešte nie sú dostupné hodnotenia a rozhodujeme sa na základe tvorcov či prvých dojmov z trailerov. Preto sa niekedy môže stať, že výsledok nie je zrovna kvalitný. To však neplatí o francúzskej seriálovej novinke Lupin.

Oddychová záležitosť inšpirovaná knižnou postavou gentlemana zlodeja – Arséna Lupina si získala množstvo fanúšikov. Talentovaný herec Omar Sy, ktorého si môžete pamätať z francúzskeho filmu Nedotknuteľní spolu s režisérom Louisom Leterrierom pripravili 5-dielny seriál, ktorý zaujme spracovaním a tiež dejovými zvratmi.

Jediným problémom pre skúsenejších divákov môže byť občasné klišé a tiež predvídateľnosť niektorých zvratov. Pokiaľ sa vám páčil film Now You See Me (tiež od Leterriera), potom vám môžeme seriál Lupin určite odporučiť.

Pozrite siČo dnes pozerať na streame? Dva dokumentárne seriály na Netflixe

Pieces of a Woman

Pokiaľ máte skôr náladu na niečo náročnejšie, potom je tu výborne natočená dráma o strate dieťaťa pri domácom pôrode a o tom, čím všetkým si musí žena pri takejto udalosti prejsť. Predstaviteľka hlavnej postavy, Vanessa Kirby (The Crown), predvádza herecký koncert a sekunduje jej nie menej talentovaný Shia LaBeouf. Za zmienku stojí obzvlášť prvá polhodina filmu, ktorá realisticky zobrazuje pôrod.

Netflix po dlhej dobre priniesol kvalitný artový film natočený európskym režisérom Kornélom Mundruczóm pôvodom z Maďarska.  Pokiaľ sa vám páčila dráma Marriage Story a nemáte problém pozerať depresívne filmy, potom je Pieces of a Woman výborným počinom na večer.

Pozrite siTop 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2021

Pokiaľ chcete ďalšie tipy na seriály či filmy, ktoré pribúdajú na streamovacích službách, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„, ktoré sa budeme snažiť vydávať na dennej báze. Taktiež si nenechajte ujsť naše pravidelné články top 6 seriálov a top 6 filmov na streamovacích službách.

Komentáre k článku