Čo dnes pozerať na streame? dokumentárny film Crazy, Not Insane

ZDROJ | HBO

Neviete, čo si v takýto upršaný deň pozrieť? Čo takto dokumentárny film o vnútornom svete násilníkov a sériových vrahov. Čo sa im deje v hlave prezradí dokument s príznačným názvom Crazy, Not Insane.

Dokumentárny film z dielne HBO dorazil na obrazovky streamovacej služby HBO GO práve dnes a ponúka zaujímavý obraz psychickej stránky narušených jedincov.

O réžiu a scenár sa postaral Alex Gibney, ktorý už má na konte niekoľko úspešných dokumentárnych filmov. Ten najnovší sleduje psychiatričku Dorothy Otnow Lewis, ktorá sa celý život venuje vnútornému svetu sériových vrahov a násilníkov. Medzi najznámejšieho, ktorého sa jej podarilo skúmať, patrí napríklad masový vrah Ted Bundy.

Práve Dorothy Otnow Lewis vyvinula teóriu o tom, ako sa z človeka stane vrah. Pozoruhodný film je vhodný pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť niečo nové a zaujímavé aj keď samotná téma nie je zrovna pozitívna. Na službe HBO GO nájdeme novinku s českými titulkami.

ZDROJ | HBO GO

Pozrite siČo dnes pozerať na streame? The Minions of Midas alebo Transhood

Podobné dokumentárne filmy nájdeme aj na streamovacej službe Netflix, kde sa obľube tešia tituly ako napríklad American Murder: The Family Next Door, Abducted in Plain Sight alebo Making a Murder.

Pokiaľ chcete ďalšie tipy na seriály či filmy, ktoré pribúdajú na streamovacích službách, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„, ktoré sa budeme snažiť vydávať na dennej báze. Taktiež si nenechajte ujsť naše pravidelné články top 6 seriálov a top 6 filmov na streamovacích službách.

Komentáre k článku