Bezdrôtové slúchadlá Jabra Move teraz kúpite so zľavou až 64 %

ZDROJ | Jabra

Aj keď je značka Jabra zvyčajne spájaná s prémiovejšími audio zariadeniami, z času na čas si niektoré jej produkty môžete kúpiť so skvelou zľavou. Tak je to aj v prípade bezdrôtových slúchadiel Jabra Move, ktoré potešia komfortom, kvalitou zvuku a najnovšie aj cenou.

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Move sú doslova stvorené pre tých, ktorí sú neustále v pohybe. Okrem toho, že vám vďaka Bluetooth prepojeniu umožnia cestovať bez káblov, potešia aj hmotnosťou len 150 gramov a vysokou odolnosťou. Jabra testovala odolnosť tohto modelu voči pádom z výšky 1 metra, ako aj odolnosť jeho konštrukcie, ktorá zvládne minimálne 10 000 zložení.

Ak by ste kábel predsa len potrebovali, v balení nájdete jeden s klasickým 3,5 mm konektorom. Vo väčšine prípadov ho však budete môcť nechať odložený, Jabra Move totiž vydržia na jedno nabitie minimálne 8 hodín pri aktívnom využívaní ich mikrofónov v režime hands-free a až 14 hodín pri počúvaní hudby.

ZDROJ | Jabra

Slúchadlá Jabra Move si teraz môžete kúpiť za cenu od 35,90 €. To je oproti pôvodnej cene 99,99 € zľava vo výške 64 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku