Ako získať 40 GB dát zadarmo od O2 iba za to, že ste doma?

ZDROJ | O2

Aj vy ste doma? A ste zákazníkom O2? Tak získajte 40 GB dát len tak, práve za to, že ste doma! Stačí splniť úplne jednoduché výzvy iniciatívy Dobré dáta a operátor O2 vám dá za každú 10 GB voľných dát. Neveríte? Sledujte ako to ide celkom jednoducho.

ZDROJ | O2

Operátor O2 minulý týždeň prišiel nie len s novými Smart paušálmi s neobmedzenými dátami, ale aj novou iniciatívou s názvom Dobré dáta 2020, v rámci ktorých môžu všetci zákazníci O2 získať 10 GB voľných dát za splnenie jednej zo štvorice výziev – Študuj a dátuj, Poď sa hýbať, Doma musíš počúvať a Zavolaj starkým.

4x 10 GB dát

Tie pritom nie sú vôbec náročné, naopak, ukazujú akí vedia byť ľudia kreatívni. V prvom prípade, vo výzve Študuj a dátuj sa stačí odfotiť ako si robíte doma domáce úlohy. Výzva však platí aj pre učiteľov, ktorí sa môžu nasnímať pri tom, ako vytvárajú úlohy pre žiakov, resp. ich kontrolujú.

ZDROJ | O2

V druhom prípade, vo výzve Poď sa hýbať, stačí napodobniť Laciho Strika a jeho tanečné pohyby, alebo zacvičiť si s Petrom Tóthom cez jeho Akadémiu. Potom už sa stačí iba natočiť pokojne aj mobilom a video poslať cez web do O2. Nie, nemusíte sa obávať, že vaše video bude posudzované porotou a len to najlepšie získa odmenu. 10 GB dát dostanete už za vašu veľkú snahu hýbať sa.

Milujete hudbu? Tak splnenie tretej výzvy od Braňa Kováča, alias DJ Vec, je úplne jednoduché – stačí spraviť printscreen obrazovky, alebo fotku ako počúvate niektorého zo slovenských hudobníkov, alebo sledujete on-line divadelné predstavenie. Tých je v šúcasnosti pomerne dosť, keďže iná možnosť ako sledovanie online predstavení v zásade v súčasnej pandemickej situácii neexistuje.

Posledná výzva patrí našim aktuálne najzraniteľnejším, starým rodičom, ktorí museli v mnohých prípadoch ostať sami, bez akýchkoľvek návštev. Preto ich určite poteší aj obyčajný telefonát, alebo videohovor. Aj tu stačí, aby ste si spravili printscreen, alebo fotku ako so svojimi starkými telefonujete. Za 10 GB dát sa to opla, nie?

ZDROJ | O2

Zapojiť sa môže každý, úplne každý!

Za každú z týchto 4 výziev môžete ako zákazník O2 dostať 10 GB dát, celkovo teda až 40 GB! Do výzvy sa však môže zapojiť ktokoľvek, nie iba zákazníci O2! Po schválení zaslanej výzvy vám jednoducho príde kód, ktorý môžete darovať niekomu, kto používa O2.

Dáta je možné využiť do konca nasledujúceho fakturačného obdobia, odkedy ste si kód pre svoj paušál uplatnili, čiže aktuálne fakturačné obdobie a celé ďalšie. V prípade, že využívate O2 Fér alebo O2 Voľnosť s kreditom, dáta je možné využívať 30 dní od uplatnenia kódu. Ďalšie kódy je možné uplatniť po vyčerpaní tých predošlých.

Idete do toho? Ktorú z výziev splníte ako prvú?

Článok bol pripravený v spolupráci s O2.

ZdrojO2

Komentáre k článku