AKO si zálohovať fotografie

Dnes fotí úplne každý z nás, a to najmä vďaka dostupným smartfónom s fotoaparátmi, ktoré máme neustále so sebou. Aké možnosti zálohovania fotografií a videí súčasný moderný svet technológií ponúka sa dozviete v novej časti série videí NAY manuál.

Zálohovať vaše fotografie v súčasnosti môžete viacerými spôsobmi. Výhodou cloudových služieb je prístup k vašim fotografiám z akéhokoľvek miesta na svete, navyše sa nemusíte obávať ani o ich stratu, keďže prevádzkovatelia týchto služieb majú vaše dáta bezpečne uložené a dostatočne zálohové.

Zálohovanie na klasický harddisk vám zase dáva možnosť relatívne lacno si uložiť veľké množstvo fotografií. Musíte si však dávať pozor, aby ste harddisk nestratili. A NAS? Ten je spája výhody cloudových služieb a klasického ukladania na harddisk, vyžaduje si však najvyššiu vstupnú investíciu. Pozrite si NAY manuál, kde sa na možnosti zálohovania pozrieme podrobnejšie.

https://youtu.be/HbRGzsWjsG8

Veríme, že si vďaka novej časti seriálu NAY manál vyberiete technológiu, ktorá vám najviac vyhovuje a nikdy neprídete o vaše cenné spomienky na fotografiách či videách.

Ak sa vám video páči, dajte mu na YouTube like, prípadne sa pýtajte v komentároch.

ZdrojNAY

Komentáre k článku