Ako sa nezblázniť v karanténe? Napíš, aké appky používaš a vyhraj hodinky!

ZDROJ | Pixabay

Keďže sme zodpovední, v týchto časoch väčšina z nás ostáva doma. Po prvých niekoľkých dňoch už pravdepodobne máte upratané, uložené veci v skriniach a porobené možno aj tie veci, ktoré ste odkladali už veľmi dlho. Napadla nás taká malá otázka. Aké aplikácie vám pomáhajú prekonať toto zložité obdobie?

ZDROJ | Pixabay

Každý z vás má pravdepodobne niekoľko aplikácií, ktoré mu uľahčujú napríklad získanie informácií, alebo len tak trávenie času, ktorého máme teraz mnohí viac, ako obyčajne. Možno radi používate aplikáciu na dovoz jedla, prípadne rôzne iné, ktoré vám umožnia si zacvičiť aj v domácich podmienkach. Alebo ste objavili takú, pomocou ktorej sa naučíte napríklad programovať, variť, šiť, alebo čokoľvek, na čo ste doposiaľ nemali nikdy dosť času?

ZDROJ | pixabay.com

Dajte nám do redakcie vedieť a spolu s 365.bank jedného z vás odmeníme smart hodinkami. Pretože práve 365 je appka, ktorá vám pomôže ostať doma. Chodiť na pobočku nielenže v aktuálnej situácii nie je dobrý nápad, ale s Trišesťpäťkou ani nemusíte, pretože všetko podstatné máte v mobile. Poslať peniaze, zaplatiť faktúru, či začať sporiť alebo načerpať pôžičku môžete z domu a na pár klikov.

Ak sa predsa len vyberiete von, tak radšej na nákup. Vedeli ste, že platiť v hotovosti práve v týchto časoch nie je rozumné? Peniaze pred vami totiž prešli množstvom rúk a môžu prenášať vírusy a baktérie. Preto je ideálna voľba mobil alebo ešte lepšie sú hodinky. V tomto prípade sa vyhnete aj zbytočnému zadávaniu PIN kódu priamo na termináli, inteligentné hodinky máte takmer stále na ruke a tak sú oveľa čistejšie.

A práve nové hodinky Garmin vívoactive 3 môžeš vďaka 365.bank vyhrať aj ty. A ak si k nim potom stiahneš appku 365, môžeš nimi veselo začať platiť. Všetko, čo od teba chceme je, aby si nám napísal aplikácie, alebo hry, ktoré ti pomáhajú počas týchto ťažkých časov. Stačí, keď do formulára pod týmto článkom napíšeš svoje tipy na aplikácie, bez ktorých by si svoje aktuálne „domáce väzenie“ zvládal oveľa ťažšie.

Tie najlepšie z nich vám predstavíme v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov aj detailnejšie v samostatných článkoch. Výhercu oznámime už 8. apríla 2020, takže sa poponáhľaj. A nezabudni na to, že aj vďaka 365.bank môžeš ostať doma a nemusíš chodiť na pobočku banky. Dokonca aj účet v 365 si vytvoríš online, len cez tvoj smartfón.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Výsledky zverejníme 10.4.2020

Komentáre k článku