Ako na affiliate? Poradia desiatky odborníkov zo slovenského a českého on-line

ZDROJ | Zendure

Slovenská lokálna affiliate sieť Dognet vydala dve knihy, ktoré poradia všetkým začínajúcim, ale aj ostrieľaným tvorcom webov či blogerom, ako byť úspešný. Na oboch knihách sa pritom podieľali odborníci zo Slovenska, ale i Česka, ktorí vďaka rokom praxe vedia poradiť nie len teoreticky, ale hlavne prakticky.

ZDROJ | Zendure

Online marketing a tvorba zarábajúceho webu

Prvá z dvojice nových kníh o tom, ako byť na internete úspešný, je už druhým vydaním, ktoré obsahuje niekoľko nových kapitol a bonusov. Tri desiatky expertov na on-line marketing zo Slovenska a Česka vytvorili až 500-stranovú knihu venovanú hlavne affiliate marketingu. Všetko s cieľom priblížiť prax a nie o tom rozprávať.

ZDROJ | Super Affiliate Academy

Knižka sa komplexne venuje celému online marketingu. Od pojmov, cez SEO, PPC, legislatívu až po spracovanie landing pages. Zaujme ako začiatočníkov, tak pokročilých. V knihe je cez 510 000 znakov a odkaz na 21 videí. Niektoré sú krátke, no niektoré majú skoro 30 minút.

Nechýbajú desiatky screenshotov s príkladmi z praxe. Obsah tak vychádza zo skúseností a tvrdých dát, ktoré autori nadobudli za roky praxe. Nie sú to len prázdne slová do vetra. Kniha je ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých. Pri čítaní získate prehľad a obohatíte vedomosti z celého spektra online marketingu.

„Po viac ako roku prvého vydania sme pripravili dotlač a aktualizáciu knižky Super Affiliate Academy, tento krát s podtitulom Online marketing a tvorba zarábajúceho webu. Je to neuveriteľné, ale na knižke pracovalo 30 odborníkov z online a affiliate marketingu. Má 33 kapitol a 9 bonusov,“ hovorí Štefan Polgári, hlavný autor a koordinátor projektu Super Affiliate Academy.

Viac informácií o knihe, vrátane kompletného obsahu, nájdete na webe SuperAffiliate.sk. Knihu si môžete kúpiť v klasickom tlačenom vydaní, ale aj ako e-knihu v ePub/PDF formáte, prípadne aj ako balík tlačenej a elektronickej knihy.

ZDROJ | Super Affiliate Academy

Tvorba úspešného zarábajúceho blogu

Druhá z dvojice nových kníh pomôže všetkým, ktorí plánujú založiť si svoj vlastný blog a blogovať. Kniha chce ukázať cestu k úspešnému blogu ako nováčikovi, tak pokročilému autorovi. Písať blog je totiž jedna vec, ale robiť to efektívne a poriadne je vec druhá.

Viac o knihe povedali jej dvaja hlavní autori pre blog Ecommerce Bridge. Vo videu sa dozviete ako kniha vznikla a prečo je dobré ju mať do vašej knižnici:

Na knihe pracovalo 40 autorov zo Slovenska i Česka. Žiadna kapitola nie je písaná „len aby bola“. Každý autor dal do svojho textu expertízu a srdiečko. Všetko preto, aby čitateľ dostal z danej oblasti to najlepšie, čo sme vedeli do knihy zaradiť.

ZDROJ | Blog Hero Academy

„Knihu Tvorba úspešného zarábajúceho blogu  sme pripravovali s cieľom pozdvihnúť celú česko-slovenskú blogerskú scénu. Dnes, v dobe influencerov, ktorým stačia fotky na Instagrame, je kvalitný bloger vzácnosťou. A to chceme zmeniť. Ukázať cestu k úspešnému kvalitnému blogu, ktorý má silu meniť a učiť spoločnosť. Nie len ukazovať skreslenú realitu na instagramových profiloch,“ povedal Štefan Polgári, Koordinátor a iniciátor knihy.

Viac informácií o knihe, vrátane kompletného obsahu, nájdete na webe BlogHeroAcademy. Knihu si môžete kúpiť v klasickom tlačenom vydaní, ale aj ako e-knihu v ePub/PDF formáte, prípadne aj ako balík tlačenej a elektronickej knihy.

ZDROJ | Blog Hero Academy

A to najlepšie na koniec :) Ak sa vám knihy páčia, ktorúkoľvek z nich, kľudne aj obidve si môžete kúpiť vďaka TECHBOX s 50% zľavou. Stačí ak na dognet.store zadáte pri objednávke zľavový kód: techbox.

Mimochodom, sieť Dognet stojí aj za ďalším projektom – Bonipo, ktorý združuje zľavy a kupóny zo slovenských e-shopov. Odporúčame navštíviť :)

Článok bol pripravený v spolupráci s Dognet.

Komentáre k článku