Aké zariadenia pribudli u operátorov? (júl 2021)

ZDROJ | OPPO

Telekomunikační operátori už dávno neponúkajú len mobily, nabíjačky, kryty a ochranné sklá. V ich ponuke nájdete množstvo iného hardvéru. Okrem osvedčených mobilov, tabletov a slúchadiel si u nich viete, častokrát za zaujímavé ceny, zaobstarať notebooky, televízory, kamery, herné konzoly či modemy.

Máme tu poslednú júlovú nedeľu a to je čas na na zoznámenie sa s novinkami od našich operátorov. Zdá sa, že pracujú len na 50 %, počas posledných týždňov totiž nepribudlo veľa nových zariadení, ako sme boli zvyknutí po iné mesiace.

O2

Modrý operátor si svoju domácu úlohu splnil na jednotku. Aj počas tropických dní zalistoval niekoľko zaujímavých noviniek. V jeho rozšírenej ponuke tak môžete nájsť nové smarthodinky od Huawei, konkrétne model Watch 3. Jeho Pro verziu sme nedávno mali v rukách a urobila na nás dojem.

Zo smartfónov v O2 nájdete Oppo Reno 5 5G, OPPO Reno5 Z 5G, POCO M3 a tiež perfektnú Motorolu Moto G100. Rodinu tabletov zastupuje Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE.

ASUS TUF Dash F15 15.6″

Huawei Watch 3

LENOVO Legion 5 17″

Motorola Moto G100

OPPO Reno5 5G

OPPO Reno5 Z 5G

POCO M3

Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE

Orange

Orange nám do uzávierky neposkytol údaje o novinkách, ktoré zaradil do ponuky.

Telekom

Telekom v júli priniesol svojom zákazníkom štyri novinky, z toho dva sú modemy od Alcatelu. Dva smartfóny priniesla značka Oppo, ktorá len nedávno oficiálne vstúpila na slovenský trh.

Alcatel LinkKey IK41V

Alcatel LinkZone MW45V

Oppo Reno5 Z

Oppo Reno5 5G

Pripomíname, že vychádzame z podkladov, ktoré nám dodali operátori do 23. júla 2021.

Komentáre k článku