9 najklikanejších recenzií tohto roku na TECHBOX.sk

Rok 2019 je takmer za nami a preto sme sa rozhodli bilancovať najčítanejšie články tohto roku. V tomto roku sme priniesli viac ako 130 recenzií a súbojov. Tu je 9 najčítanejších.

Apple, Huawei, Nokia, Samsung či Sony? Ktorý z nich fotí najlepšie?

Každý rok výrobcovia smartfónov predstavujú nové a nové modely, ktoré vybavujú novými a novými fotoaparátmi. Keďže tento rok sa opäť na trh dostali zaujímavé modely, rozhodli sme sa tie najlepšie podrobiť nekompromisnému súboju.

S Huawei Watch GT zabudnete kde je nabíjačka

Huawei Watch GT sú v prvom rade šperkom, keďže vyzerajú nádherne a takmer až luxusne, pritom sú to inteligentné hodinky, ktoré zastúpia aj fitness náramok a to aj napriek často až príliš jednoduchému operačnému systému.

Vyskúšali sme naraz 4 u nás najdostupnejšie elektromobily, ktorý je najlepší?

Tento rok sme naraz vyskúšali 4 cenovo dostupné plne elektrické hatchbacky na našom trhu od značiek Hyundai, Nissan, Renault a VW. Ktorý z nich je najlepší?

Oplatilo sa čakať! Samsung Galaxy S10+

Na tento model Galaxy sme si museli počkať desať rokov a oproti tomu prvému prešiel poriadny kus cesty. Narástol, dospel a dnes je to telefón, ktorý si okamžite obľúbite.

ŠKODA SCALA je odsúdená na úspech

Model RAPID SPACEBACK mladoboleslavskej automobilky ŠKODA sa tešil veľkej popularite. Preto celá automobilová verejnosť netrpezlivo očakávala príchod jeho nástupcu. Stala sa ním nová ŠKODA SCALA. Predčí svojho predchodcu, alebo zostane v jeho tieni?

Huawei P30 Pro vidí aj to, čo ja nevidím!

Huawei P30 Pro to s mobilnou fotografiou myslí ešte vážnejšie, ako všetci jeho predchodcovia. Prináša totiž úplne nový fotoaparát, ktorý počas testu niekoľko krát prekvapil. Chcete vedieť prečo?

Honor View 20 – unikátna vlajková loď, ktorá vás nezruinuje

Cenovo dostupné smartfóny majú svojou výbavou a kvalitou čoraz bližšie k tým najdrahším smartfónom a značka Honor je väčšinou v tejto disciplíne v popredí. Dokáže Honor View 20 nahradiť násobne drahšie vlajkové lode, alebo má ich kúpa ešte stále nejaký zmysel? 

Fotí lepšie Huawei P30 Pro, alebo Samsung Galaxy S10+?

Ak si budete vyberať svoj nový smartfón, určite budete okrem ceny a iných parametrov prihliadať aj na to, aby ponúkol čo možno najlepší fotoaparát. Práve preto sme sa rozhodli proti sebe postaviť dve aktuálne vlajkové lode Huawei P30 Pro a Samsung Galaxy S10+. Ktorý fotí lepšie a kedy?

SÚBOJ | Huawei P30 Lite vs Honor 20 Lite. Je medzi nimi nejaký rozdiel?

Huawei a jeho podznačka Honor nedávno uviedli veľmi podobné modely. Huawei P30 Lite je chudobnejší príbuzný najnovšej vlajkovej lode Huawei P30, Honor 20 Lite je – aspoň na prvý pohľad – to isté len v ružovom. Našli sme medzi nimi aspoň päť rozdielov?

Komentáre k článku