7 najsledovanejších videí roka 2020 z dielne TECHBOXu

ZDROJ | LG

Rebríčky, prehľady a štatistiky už tradične patria k záveru roka. Rok 2020 dopadol vďaka koronavírusu katastrofálne, no napriek pandémii ide život ďalej. Našťastie už za pár hodín sa môžeme pozrieť do očí tomu novému.

Pripravili sme pre vás krátky prehľad našich najsledovanejších videí. Tri z nich pochádzajú z talkshow TECHTALKS.

1.

Prečo má nový Hyundai Tucson opäť namierené na poriadny úspech?

Hyundai Tucson sa stal azda najdôležitejším modelom kórejského výrobcu a tak si dal poriadne záležať, aby nová generácia nadviazala na úspech tej súčasnej. Čo vám budeme hovoriť, po prvých kilometroch strávených za volantom novinky je takmer isté, že toto auto bude opäť bestsellerom. Prečo si to myslíme?

2.

Matej Sajfa Cifra – Defendera mám pre prípad zombie vojny! | TECHTALKS

Vedeli ste, že Sajfa by nikdy nepožičal svoju tvár alkoholu, alebo že okrem namakaného „géčka“ a elektrického EQC jazdí aj starého Defendera, s ktorým prežije všetko, dokonca aj zombie vojnu?

Michal Korec – Časy printu mi chýbajú | TECHTALKS

Rozprávame sa s Michalom Korcom, expertom korporátnej komunikácie Slovak Telekom. Michal je v Telekome už niekoľko rokov a určite ho poznáte aj z televízie, pretože sa vyjadruje k rôznym operátorským otázkam. Michal sa rozhovoril aj o sieti 5G, o tom, prečo v ponuke operátora nájdete aj iné gadgety ako sú smartfóny, ale aj o tom, že rád hrá hry a sleduje filmy.

5.

Sennheiser Memory Mic MM

Marekova Minúta sa venuje mikrofónu Sennheiser Memory Mic. Kvalitný zvuk je základom každého videa. Ak aj vy vytvárate videá primárne na smartfóne a radi by ste v nich výrazne zlepšili kvalitu zvuku, Marek má pre vás jeden tip. Je ním prenosný Bluetooth mikrofón Sennheiser Memory Mic. Ten vás dostane nielen kompaktnými rozmermi, jednoduchým ovládaním prostredníctvom aplikácie v smartfóne, ale najmä kvalitou zvuku.

https://youtu.be/M5LtLbERvpY

 

6.

Roman Calík – Založil TECHBOX a teraz sa hrá s Legom | TECHTALKS

Kto je to Roman Calík? Ak sledujete TECHBOX, určite viete, ak nie, dozviete sa. Roman je nadšencom technológií a pred 15 rokmi založil vydavateľstvo BCmobil.sk, ktoré funguje dodnes. Po zmene názvu na TECHBOX, už dávno sa totiž tím okolo Romana nevenuje len telefónom a operátorom. Portál TECHBOX.sk atakuje hranicu 500 000 unikátnych návštevníkov mesačne. TECHBOX samozrejme nájdete aj na sociálnych sieťach a YouTube.

7.

ELEKTROMOBIL, KTORÝ VÁS BUDE BAVIŤ – Peugeot e-2008

Počas prezentácie nového modelu Peugeot 2008 sme mali skvelú šancu vyskúšať aj nový Peugeot e-2008, ktorý predstavuje najnovší pohľad na elektromobilitu z dielne tejto francúzskej automobilky. Video prináša naše prvé dojmy z tejto novinky.

Komentáre k článku