7 najpopulárnejších tém roku 2019 na TECHBOX.sk

ZDROJ | rawpixel

Rok 2019 sa nenávratne končí. Čas bilancovať ale ešte stále je. Pozreli sme sa preto na najčítannejšie články roka 2019 a vybrali z nich to najzaujímavejšie. V tejto časti dnešného seriálu sa pozrieme na tie najzaujímavejšie témy, ktoré ste na TECHBOX.sk čítali.

Pozrite si5 najsledovanejších videí roku 2019 na našom YouTube

Zoznam tém je obrovský. Rok 2019 sme totiž začali témam a tematickým článkom venovať podstatne viac priestoru. Oplatilo sa. V prvej desiatke, 50-tke, ale aj stovke najčítannejších článkov veľká väčšina práve tematických článkov. To nás, samozrejme, veľmi teší. Pozrite si čo v tomto roku bolo pre vás to najzaujímavejšie.

1. TV stanice cez anténu si budete musieť preladiť. Kedy a ako?

Towercom chystá uvoľňovať pásmo určené pre siete 5G. Používatelia s klasickým DVB-T príjmom signálu si tak budú musieť preladiť stanice na nové frekvencie.

2. 199 Black Friday zliav zo slovenských e-shopov, tých reálnych

Dlhé hodiny sme prezerali tisícky ponúk slovenských e-shopov, porovnávali a hľadali sme to najlepšie. Výsledok je 199 najlepších ponúk s reálnou zľavou.

ZDROJ | Razer

3. Chcete elektromobil? Zabudnite na 35% z ceny vozidla, štát dá 8 000 eur

Štát na kúpu elektromobilu prispeje 8 000 €, nie 35% z ceny vozidla pri vyradení starého. Na plug-in hybridy prispeje 5 000 €. Stále ostáva množstvo neznámych.

4. NÁVOD | Ako nájsť na Netflixe tituly so slovenskými alebo českými titulkami?

Po úspechu petície za sprístupnenie českých titulkov pre slovenský Netflix sa už pár týždňov môžeme tešiť z lokalizovaného obsahu. Ako ho na Netflixe nájsť?

ZDROJ | Netflix

5. 14 elektromobilov aktuálne dostupných aj na Slovensku

Elektromobilov je zatiaľ ako šafranu, no budú pribúdať neustále nové. Aké elektromobily je možné kúpiť na Slovensku už dnes?

6. Chcete elektromobil? Môžete ho mať o 35% lacnejšie, rozdiel doplatí štát

Poslanci schválili novelu zákona o poskytovaní dotácií pre vozidlá s alternatívnymi pohonmi. Na ekologické vozidlo bude možné požiadať o dotáciu do výšky 35%.

7. SERIÁLY | Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v októbri 2019

Filmová a seriálová jeseň pokračuje a streamovacie služby Amazon Prime, HBO GO a Netflix si pre nás pripravili opäť bohatú nádielku. Čo sa oplatí pozerať?

ZDROJ | OnePlus

 

 

Komentáre k článku