6 tipov, ako si kreatívne uchovať vaše najkrajšie spomienky

ZDROJ | CEWE

Poznáme to všetci. Telefóny aj pamäťové karty fotoaparátov sú plné fotiek a tým pádom našich vzácnych spomienok. No nie je škoda, že všetky tie zábery ostanú zabudnuté a prezeráme si ich na malom displeji telefónu? Preto sme pre vás pripravili zopár tipov, ako si krásne chvíle uložiť a pripomenúť kedykoľvek a kdekoľvek, s rodinou aj priateľmi.

Uložte si spomienky do CEWE FOTOKNIHY

CEWE FOTOKNIHA je ideálny spôsob ako kreatívne uchovať spomienky vo forme fotografií a zároveň krásny darček pre vašich blízkych. Je úplne na vás, aké spomienky do svojej fotoknihy schováte. Svadba, narodenie dieťatka, výročie, dovolenka, či rodinné fotografie. Výber už necháme na vás.

ZDROJ | CEWE

Zaveste si spomienky na stenu

S našimi CEWE FOTOOBRAZMI si jednoducho vytvoríte krásnu a štýlovú fotogalériu u vás doma. Hodia sa do obývačky aj do detskej izby. Krásne vyzdobia váš byt alebo dom a budú sa páčiť návšteve aj vaším deťom. Na výber máte rôzne tvary, veľkosti a materiály. Stačí vybrať tie najkrajšie fotky a váš fotoobraz je na svete.

ZDROJ | CEWE

Náš tip: V poslednej dobe mimoriadne vyhľadávané a moderné. Fotoplagát si môžete u nás objednať a následne doplniť vhodným rámom. Odporúčame zvoliť fotografie, ktoré spolu farebne ladia, alebo sú v jednom tóne. Nebojte sa skombinovať rôzne rozmery plagátov a rámov, výsledok bude očarujúci.

Uložte si spomienky na papier kreatívne

Sú pekné, štýlové a jednoduché. Art Print dodá pôvab a nevšedný vzhľad neobyčajnému momentu zachytenému na fotografii. Dodajte vašim fotografiám ten správny vzhľad pomocou kreatívnych rámčekov, predlôh a filtrov. Ak chcete obrázok doplniť krátkym textom, máte k dispozícii niekoľko rôznych typov písma – vašej kreativite sa medze nekladú.

ZDROJ | CEWE

Náš tip: Nechajte vyniknúť svoje najkrajšie spomienky až na štyroch snímkach – fotopásiku s retro filtrami a svojim osobným textom. Fotopásiky sú dostupné vo formáte na šírku aj na výšku.

CEWE FOTOKNIHA Pure – fotokniha za pár minút priamo z mobilu

Objavte našu výnimočnú CEWE FOTOKNIHU Pure. Jej minimalistický, čistý dizajn poteší a inšpiruje. Navyše vytvorenie Vám zaberie iba zopár minút. CEWE FOTOKNIHU Pure vytvoríte jednoducho, priamo cez aplikáciu vo vašom mobile. Vyberte 22 najlepších fotografií, vložte do knihy a objednajte. Vďaka originálnemu obalu je CEWE FOTOKNIHA Pure nie len chránená, ale aj elegantne zabalená.

ZDROJ | CEWE

Spomienky na obale telefónu

Obal na smartfón nemusí byť len praktický. Vytvorte si osobný obal na smartfón s fotkou Vašich detí, partnera, domáceho miláčika alebo obľúbeného dovolenkového záberu a noste vaše spomienky všade so sebou.

ZDROJ | CEWE

Magnetky s fotkami

Milý darček s fotkou poteší a vyčarí úsmev na tvári každý deň. Fotomagnetky ozdobia vašu chladničku a poslúžia ako milý darček. V tvare srdiečka alebo štvorcové, magnetky sú darček na každú príležitosť.

ZDROJ | CEWE

Komentáre k článku