6 plne bezdrôtových „špuntov“ na cestu do školy i šport do 76 €

ZDROJ | JBLplne bezdrôtové slúchadlá

Slúchadlá sú už pre mnohých povinnou výbavou, vrátane školákov. Nájdu využitie pri učení (s aktívnym filtrom hluku), ale najmä na voľnočasové aktivity. Vybrali sme niekoľko modelov, ktoré by vám mohli pomôcť pri rozhodovaní a pritom za ne nezaplatíte priveľa.

Aj keď v nadpise uvádzame špunty, myslíme tým malé slúchadlá, ktoré sa zmestia kdekoľvek a nemali by vypadnúť z uší ani pri športových aktivitách. Mnohé z nich ponúkajú aktívny filter hluku a disponujú odolnosťou voči vode i potu. Slúchadlá sa nabíjajú v puzdre pomocou USB-C kábla, ktorý býva súčasťou balenia.

ZDROJ | JBL

Ďalšie tipy na produkty (nielen) pre budúcich školákov a študentov nájdete v našej špeciálnej rubrike Čo do školy?

Pozrite siChcete AirPods Pro, ale sú pridrahé? Tu je 6 rovnako vyzerajúcich alternatív

Pozrite sa na naše tipy. Zoradené sú podľa abecedy.

Huawei FreeBuds 4i

Slúchadlá disponujú aktívnym filtrom hluku. Bezdrôtové spojenie má na starosti Bluetooth 5.2, ovládajú sa pohodlne vďaka podpore dotykových gest, ich hmotnosť je 5,5 gramu (jedno slúchadlo). Na jedno nabitie vydržia až 10 hodín, spolu s dobitím v puzdre získate 22 hodín prevádzky. Nabijete si ich cez USB-C kábel, na výber sú v troch farbách (biela, čierna, červená).

Pozrite siKomu šliapu na päty slúchadlá Huawei FreeBuds 4i?

Porovnajte si ceny v slovenských e-shopoch (denne aktualizované).

JBL Tune 125 TWS

ZDROJ | JBL

V našom výbere nesmie chýbať obľúbená značka JBL. Model Tune 125 TWS má 5,8 mm meniče s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz. Funkcia Fast Pair umožní rýchle párovanie s Android zariadením cez Bluetooth 5.0. Výdrž batérie predstavuje rekordéra: 8 hodín vydržia samotné slúchadlá, s dobitím v puzdre je spolu až 32 hodín! JBL 125 si môžete kúpiť v čiernej, modrej, bielo-ružovej a bielej farbe.

Porovnajte si ceny v slovenských e-shopoch (denne aktualizované).

Oppo Enco

ZDROJ | Opppo

Elegantné a cenovo dostupné slúchadlá Oppo Enco majú 8 mm meniče s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz. Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.2 s podporou kodekov AAC a SBC. Jedno slúchadlo má 4 gramy, nechýba odlonosť voči prachu a vode (IP54). Na jedno nabitie vydržia 6 hodín, spolu s puzdrom to „zaokrúhlia“ na rovných 24 hodín.

Porovnajte si ceny v slovenských e-shopoch (denne aktualizované).

Panasonic RZ-B100W

Slúchadlá majú sofistikovaný vzhľad, bezdrôtové spojenie má na starosti Bluetooth 5.0. Kvalitný zvuk zabezpečujú 13 mm meniče vybavené technológiou XBS pre silné basové tóny. Disponujú MEMS mikrofónom pre čisté handsfree hovory, podporujú možnosť pripojenia dvoch Bluetooth zariadení naraz. Na jedno nabitie vydržia 4 hodiny, ďalších 12 hodín získate dobitím v puzdre, poteší ochrana voči vode a potu (IPX4).

Porovnajte si ceny v slovenských e-shopoch (denne aktualizované).

Realme Buds Air Pro

ZDROJ | Realme

Model s ANC využíva na pripojenie Bluetooth 5.0 a podporuje audio kodeky ako SBC či AAA. Na jedno nabitie zvládnu slúchadlá hrať 5 hodín, dokopy až 25 hodín s dobitím v puzdre. Na ovládanie slúžia dotykové gestá. Puzdro sa nabíja cez USB-C port. Slúchadlá sú odolné voči vode a prachu (IPX4), ich hmotnosť je len 5 gramov. V predaji sú v bielej a v čiernej farbe.

Porovnajte si ceny v slovenských e-shopoch (denne aktualizované).

Xiaomi Mi Earphones 2s

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi Mi Earphones 2s predstavujú nové a vylepšené slúchadlá s Bluetooth 5.0, duálnymi mikrofónmi a LHDC kódovaním. Používateľov potešia jednoduchým dotykovým ovládaním a automatickým pozastavením po vytiahnutím z ucha. Meniče majú 14,2 mm s frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz. Jedno slúchadlo má hmotnosť len 4,5 gramu. Na jedno nabitie vydržia 5 hodín, spolu s puzdrom vám zabezpečia zábavu na 24 hodín. Nabíjajú sa cez USB-C port.

Porovnajte si ceny v slovenských e-shopoch (denne aktualizované).

 

Komentáre k článku