6 najlepších stránok s tipmi na podujatia na Slovensku

Leto je v plnom prúde, čo znamená, že mestá sú plné zaujímavých podujatí. Pripravili sme si pre vás ďalší tematický článok, tentokrát s tipmi na webstránky s podujatiami.

Pozrite si11 tipov na najužitočnejšie webové stránky pre študentov

Bratislava.sk

Hlavná stránka mesta Bratislava ponúka prehľadný výber rôznorodých podujatí v hlavnom meste. Okrem divadelných predstavení či koncertov, nechýbajú podujatia pre deti ako napríklad letné tábory. Oficiálna stránka hlavného mesta je tiež dostupná v angličtine, no nie všetky podujatia sú preložené.

ZDROJ | Bratislava.sk

CITYLIFE.sk

Podobne ako Bratislava.sk, aj táto stránka je zameraná na hlavné mesto, no ponúka lepšie možnosti vyhľadávania. Jednotlivé podujatia sú rozdelené do prehľadných kategórií. Nechýba bohatá blogová sekcia a tiež kalendár, v ktorom si môžete nastaviť, ktorý deň máte voľno a stránka vám vypíše všetky podujatia vo vybraný deň.

ZDROJ | citylife

Pozrite si4 najlepšie stránky pre fanúšikov Netflixu

Kamdomesta.sk

Najznámejšia webová stránka na hľadanie podujatí po celom Slovensku. Na stránke si môžete vybrať konkrétne mesto a kraj. Následne stačí vybrať dátum a dostanete výpis všetkých podujatí. Podobne ako na iných stránkach, aj tu nájdete rozdelenie podujatí na rôzne kategórie.

ZDROJ | kamdomesta

Podmevon.sk

Vizuálne krásna stránka je okrem podujatí, zameraná aj na výlety po Slovensku. Súčasťou stránky sú aj zľavy na rôzne atrakcie či mapa s bodmi záujmu, ktorú si viete rozdeliť na automapu, turistickú mapu či mapu pre cyklistov. Stránka je tiež dostupná aj ako aplikácia pre Google Play.

ZDROJ | podmevon

Pozrite si4 najlepšie webové stránky o behaní

Sdetmi.com

Stránka, ktorej názov hovorí za seba. Portál sdetmi ponúka prehľad podujatí, ktoré sú vhodné pre vaše ratolesti. Okrem slovenských podujatí na stránke nájdete aj podujatia z blízkeho pohraničia, napríklad atrakcie v Rakúsku. Nechýbajú kategórie ako krúžky, tábory či centrá pre deti.

ZDROJ | sdetmi

Slovakia.travel/podujatia

Oficiálna stránka na prezentáciu Slovenska ponúka tie najzaujímavejšie podujatia na Slovensku. Hlavnou výhodou stránky je, že niektoré podujatia sa prekladajú aj do svetových jazykov – angličtiny, nemčiny, ruštiny, poľštiny či maďarčiny. Stránka tiež ponúka zvlášť sekciu na výlety s deťmi.

ZDROJ | slovakia.travel

ZdrojBratislava.sk,CITYLIFE.sk,Kamdomesta.sk,Podmevon.sk,Sdetmi.sk,Slovakia.travel

Komentáre k článku