6 najlepších aplikácií na dnešného Valentína

Ak ste po prečítaní nadpisu spanikárili, pretože ste na dnešný sviatok úplne zabudli, nezúfajte. Vybrali sme pre vás 6 aplikácií, vďaka ktorým môžete zorganizovať nezabudnuteľný romantický večer aj na poslednú chvíľu.

TripAdvisor

Ideálnym programom na dnešný večer môže byť návšteva kvalitnej reštaurácie a následná návšteva zaujímavého miesta. Ak vám však akosi všetky názvy zaujímavých reštaurácií a miest vyfučali z hlavy, obrátiť sa môžete na TripAdvisor.

Táto aplikácia vám okrem hotelov umožní vyhľadať aj reštaurácie podľa vzdialenosti, hodnotenia, cien, typu kuchyne a ďalších iných charakteristík. Rovnako cez aplikáciu môžete naraziť na zaujímavé múzeá, divadlá alebo kultúrne pamiatky, o ktorých ste možno ani nevedeli, že ich máte vo svojom okolí.

Kitchen Stories

Ak sa nechcete spoliehať na preplnené reštaurácie a radšej ohúrite vašu drahú polovičku svojimi kulinárskymi schopnosťami, inšpirovať sa môžete v aplikácii Kitchen Stories. Táto aplikácia obsahuje mnoho jednoduchých, ale chutných receptov, ktoré vďaka detailnému popisu a video-návodu zvládne pripraviť takmer každý.

Vivino

K dobrej večeri patrí aj kvalitné víno a s jeho výberom vám pomôže aplikácia Vivino. Aplikácia obsahuje rebríčky najlepších vín v našom regióne a vďaka pokročilému filtru vám umožní vyhľadávať vína na základe ceny, odrody, krajiny, ročníka ale najmä na základe jedla, ku ktorému sa ktoré víno najlepšie hodí. Ak už pred sebou nejaké fľaše vína máte, vďaka vstavanému skeneru môžete rýchlo zistiť ich hodnotenie, chuťové charakteristiky a komentáre od komunity.

Spotify

Či už k večeri alebo k programu po nej, v aplikácii Spotify nájdete vhodné zoznamy piesní na každú príležitosť. Priamo vo vyhľadávaní nájdete kategórie Dinner alebo Romance, ktoré obsahujú desiatky zoznamov piesní vytvorených špeciálne pre rôzne príležitosti.

Výhodou Spotify je, že túto hudobnú službu môžete nainštalovať na väčšinu herných konzol, multimediálnych zariadení alebo smart televízorov, pričom aplikácii nechýba ani podpora pre AirPlay a Chromecast. Hudbu tak môžete prehrávať na zariadeniach s kvalitnejším ozvučením, kým ju budete vzdialene ovládať cez váš smartfón.

Pozrite siV Spotify už môžete zablokovať umelcov, ktorých nechcete počúvať

Facebook

Táto aplikácia môže pôsobiť vo výbere na valentínsky večer zvláštne, no dôvod jej výberu je jednoduchý. Napriek existencii rôznych kultúrnych portálov je Facebook ešte stále jedným z najlepších miest, kde môžete nájsť zaujímavé podujatia konajúce sa vo vašom okolí.

V mobilnej aplikácii, ale aj na webe v sekcii Podujatia, môžete nájsť podujatia na základe dátumu, miesta konania, kategórie alebo popularity medzi vašimi priateľmi. V popise udalosti taktiež nájdete bližšie informácie o udalosti, prípadne aj odkaz na nákup lístkov.

Pozrite siNÁVOD | Ako vymazať odoslanú správu na Facebooku?

HOPIN

Ak si chcete víno vybrané cez Vivino vychutnať aj vy, no zároveň sa počas večera potrebujete presúvať, radšej použite taxík, ktorý si môžete objednať cez aplikáciu HOPIN. Okrem klasických taxíkov si cez aplikáciu môžete objednať aj takzvané LIMO taxíky, teda autá s vyššou triedou komfortu, ktoré sú na valentínsky večer určite vhodnejšie.

Komentáre k článku