5,5-milióna odberateľov jej zabezpečilo Guinnessov rekord

Rekord za najsledovanejší ženský hráčsky kanál putoval v roku 2017 do Los Angeles. iHasCupquake je najznámejšou hráčkou na svete.

Držiteľkou Guinnessovho rekordu za najodberanejší hráčsky ženský YouTube kanál je Tiffany Herrera z Los Angeles, ktorú v hráčskom svete všetci poznajú ako iHasCupquake. K 29. marcu 2017 mala 5 461 793 odberateľov, čím sa zapísala do Guinnessovej knihy rekordov.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=Rr0vmKXogAM

Zároveň je držiteľkou rekordu za najsledovanejší YouTube kanál v rovnakej kategórii, teda ženský hráčsky kanál. V rovnaký deň ako získala Guinnessov rekord za odberateľov, mala na svojom kanály 2 132 895 223 zhliadnutí.

Pozrite siGuinnessov rekord v synchronizovanom tanci? 1 372 mini robotov!

Skutočný geek, ktorý miluje robiť ľudom radosť, ako samú seba Tiffany chakaterizuje, sa zameriava najmä na Minecraft a Overwatch. V druhej menovanej hre dokonca prepracovala postavu hrdinky D.VA pre Gamers Edition.

https://www.youtube.com/watch?v=bbAOgS2xLiE

Tiffany začala publikovať svoje hráčske videá na YouTube v roku 2010. Ako napísala na svojom blogu, nenapadlo by jej, že keď začínala, s notebookom a sediac na posteli lebo nemala ani stôl, že sa dostane tak ďaleko.

Pozrite siNajlepší tréner stolného tenisu na svete je robot

Držiteľka svetového rekordu je dnes už vo svete hier pojem. Má za sebou celý tím, ktorý jej pomáha s videami a všetkými aktivitami spojenými s jej kariérou. Prirodzene si obzvlášť cení podporu od manžela, ktorý je najmä psychickou podporou.

ZDROJ | iHasCupquake

Tiffany Herrera sa narodila 19. augusta 1988 v Los Angeles. 10. augusta 2010 založila svoj YouTube kanál. Vyštudovala Kalifornskú štátnu univerzitu v Long Beach, kde v máji 2011 získala bakalársky titul z výtvarného umenia. S manželom Redom, ktorý je tiež hráč, sa vzali po siedmych rokoch randenia. YouTube sa začala venovať po tom, čo absolvovala stáž v Cartoon Network. Práca v kancelárii ju vraj nebavila a tak sa na odporúčanie svojho, vtedy priateľa, dnes manžela, pustila do YouTube kariéry.

Pozrite siBritský vizionár drží svetový rekord vďaka revolučnému exoskeletu

Okrem hrania hier sa tiež venuje fashion vlogovaniu a costplay. V roku 2014 bola na Teen Choice award nominovaná na Web Star Gaming, avšak cenu nakoniec získal PewDiePie.

ZDROJ | iHasCupquake

Vďaka spoluprácam na rôznych hrách a ďalších projektoch má jej značka v súčastnosti hodnotu okolo 2 miliónov amerických dolárov. Odhadom zarába približne 2 300 dolárov denne, nakoľko hry sú len jednou z oblastí, kde je aktívna.

Zdrojguinnessworldrecords,ihascupquake,stacyplays.fandom,articlebio

Komentáre k článku