4 weby, ktoré sa oplatí sledovať počas blížiacich sa MS v hokeji

Do najväčšej športovej udalosti tohto roku ostali menej ako 2 týždne. Slovensko sa stane centrom Majstrovstiev v hokeji 2019. Toto sú 4 weby, ktoré sa oplatí sledovať.

Či už ide o sledovanie výsledkov Live, pozeranie priameho prenosu alebo informácií o hokejových zápasoch. Na to všetko slúžia nasledujúce webové stránky.

Pozrite siNHL 19 predstavené – dočkáme sa hokejových legiend a outdoor klzísk

IIHF

Oficiálna stránka medzinárodnej hokejovej federácie (International Ice Hockey Federation) ponúka všetky dôležité informácie o plánovaných zápasoch, výsledkoch ale aj o novinkách z organizácie majstrovstiev. Stránka je kompletne dostupná v slovenskom aj anglickom jazyku.

IIHF ponúka aj prehľadnú smartfón aplikáciu, ktorá je dostupná pre Android aj iOS. Zo stránky si môžete aj kúpiť lístky cez preklik na Ticketportal.

ZDROJ | IIHF

MS2019.Ticketportal

Ak ste si ešte nestihli kúpiť lístky na zápas, môžete tak urobiť cez stránku Ticketportal. Ten je oficiálnym predajcom lístkov na majstrovstvá.

Na stránke si viete vybrať či chcete vstupenku na konkrétny zápas, na zápasy konkrétneho dňa, na zápasy krajiny, skupiny či chcete permanentku. Ceny samozrejme nie sú nízke. Za permanentku na všetkých 6 finálových zápasov v Bratislave zaplatíte 815 eur. Cena za jeden zápas, v ktorom hrá Slovensko, je 60 eur. Stránka je dostupná v slovenskom, nemeckom, anglickom a ruskom jazyku.

ZDROJ | Ticketportal

Visit Bratislava a Visit Košice

Metropola západu a východu. Práve v týchto dvoch mestách sa budú konať zápasy, konkrétne v Košiciach budú všetky prvé zápasy slovenského tímu. Preto obe mestá zriadili špeciálneho sprievodcu pre hokejových fanúšikov v rámci oficiálnych stránok miest.

Nájdete tu napríklad, ako sa dostanete do fanzóny, na štadión či na niektoré z podporných podujatí. Na košickej stránke napríklad nájdete, kde sa dá v Košiciach „fajne najesť alebo napiť“.

ZDROJ | Visit Kosice

Bratislavská stránka je dostupná v slovenčine, angličtine a nemčine. Košická podporuje okrem týchto troch aj maďarskú verziu stránky.

ZDROJ | Visit Bratislava

RTVS

Ak chcete sledovať zápasy naživo, môžete tak urobiť na oficiálnej stránke Rozhlasu a televízie Slovenska. Okrem priameho prenosu televízií, môžete využiť iba rozhlas, ktorý bude rovnako hrať všetky zápasy so Slovenskom.

ZDROJ | RTVS

Problémom môže byť, že pokiaľ ste v zahraničí, slovenskú televíziu si cez oficiálnu stránku nepozriete, keďže RTVS má práva iba na vysielanie na Slovensku. Ostáva vám iba rádio. Ak si chcete predsa len užiť hokej s akčným slovenským komentárom a ste v zahraničí, existujú služby VPN, ktoré vám zmenia krajinu sledovania na Slovensko. Tiež existujú aplikácie a stránky, ktoré ponúkajú sledovanie, no väčšinou je takýto prenos spomalený, menej kvalitný a plný reklám.

Pozrite siKde a ako sledovať MS v ľadovom hokeji 2018?

Veríme, že vám tento krátky prehľad stránok pomôže a že si tohtoročné majstrovstvá užijete. Nezabudnite držať palce, nech to tento rok vyjde aj slovenskému tímu.

Komentáre k článku