4 tipy, vďaka ktorým bude váš biznis pripravený na nový začiatok

ZDROJ | Designed by senivpetro / Freepik

Dôsledky pandémie koronavírusu postihli mnoho slovenských firiem. Výroba je pozastavená, zamestnanci sú bez práce, no výdavky sa nie a nie zastaviť. V takýchto časoch je veľmi dôležité, aby firma “nezaspala na vavrínoch” a aby využila voľný čas a svoje kapacity efektívne a na také činnosti, na ktoré počas bežného pracovného dňa vo firme nie je čas. 

Inšpirujte sa našimi 4 tipmi ako pripraviť váš biznis na nové, lepšie začiatky. Buďte pripravení a myslite o krok vpred.

Vizitky sú vašou vizitkou

Priznajte sa – kedy ste naposledy modernizovali dizajn vašich vizitiek? Moderná a pútavá vizitka je kľúčom k úspechu a u vášho firemného partnera vám pomôže vzbudiť pozitívny dojem, vďaka ktorému na vás tak rýchlo nezabudne. Kreatívni grafici z tlačiarenskej firmy ANWELL vám radi vytvoria grafický návrh vizitiek na mieru. Šikovný tlačiarenský tím vám takisto zabezpečí ich tlač a kompletnú finalizáciu aj s možnosťou bezplatného doručenia až do vašej kancelárie. 

ZDROJ | Anwell

Zľavové kupóny, vernostné kartičky

Pri postupnom uvoľňovaní ekonomických reštrikcií je potrebné počítať s neľútostným súperením o zákazníka. Buďte o krok vpred a pripravte si už teraz pre vašich klientov zaujímavé zľavové kupóny či vernostné kartičky, vďaka ktorým uprednostnia vašu ponuku pred konkurenčnou. 

ZDROJ | Anwell

Firemné hrnčeky ako súčasť identity

Hrnček s firemným logom alebo vlastnou potlačou na mieru sú vďačným reklamným predmetom nielen v období Vianoc. Dajte svojím partnerom či klientom najavo, že na nich myslíte aj počas tejto situácie. Vďaka hrnčeku s vaším logom či milým odkazom im budete na očiach každé ráno. 

ZDROJ | Anwell

Dajte o sebe vedieť

Letáky, plagáty, firemné brožúry či produktové katalógy sú taktiež neodmysliteľnou súčasťou prezentácie vašej firmy. Dajte o sebe vedieť čo najväčšiemu počtu ľudí. Online aj offline. Buďte ľudskí a vyrozprávajte vašim zákazníkom váš príbeh. Porozprávajte im o vašich výhodách a vysvetlite im zrozumiteľnou rečou prečo sú práve vaše služby tie, ktoré určite potrebujú.

ZDROJ | Anwell

Všetky tlačoviny pre váš biznis si môžete rýchlo a jednoducho objednať online na webovej stránke anwell.sk. Firma ANWELL je na trhu už vyše 11 rokov a špecializuje sa na tlačiarenské služby pre biznis segment. Spoľahlivá tlač, kvalitné spracovanie a rýchle dodanie sú samozrejmosťou. Ako bonus je aktuálne možné využiť bezplatné doručenie – v rámci Bratislavy (pri objednávke nad 10 €), alebo v rámci Slovenska (pri objednávke nad 30 €). 

ZDROJ | Depositphotos / Digitalka.sk

Komentáre k článku