4 tipy na To-Do aplikácie, ktoré vám zvýšia produktivitu práce

Základom počas home-officu je rozplánovanie si dňa a prísny time manažment. Našťastie žijeme v dobe, kedy na všetko máme vhodnú aplikáciu. Preto sme pre vás vybrali štyri aplikácie na zapisovanie si úloh a denného plánu.

Pozrite siTodoist – multiplatformový kráľ to-do aplikácií

Habitica

Predstavte si spojenie RPG hry a task manažéra. Výsledkom je Habitica, aplikácia na zvládanie úloh posilnená o prvok gamifikácie. Za splnenie úlohy v reálnom živote, dostanete v aplikácii odmenu v podobe brnenia či iných odmien.

Samozrejmosťou každej hry je boj proti monštrám, ktoré porazíte len tak, že budete produktívny a budete plniť svoje úlohy a denný plán. Aplikácia je dostupná pre Android, iOS aj pre počítače cez oficiálnu stránku.

ZDROJ | Habitica

Seque

Dizajnovo-prepracovaná aplikácie zobrala princíp klasickej to-do aplikácie a vylepšila ho o mechanizmus, ktorý vám umožní sa lepšie sústrediť a to kvôli vyhradenému času, počas ktorého by vás nemal nikto rušiť.

Aplikácia sa vie synchronizovať s kalendárom, ktorý môže vidieť vaše okolie alebo rodina a je tak menšia pravdepodobnosť, že vás niekto zrovna vyruší. Spustený odpočet vás zároveň motivuje k dokončeniu úlohy. Medzi nedostatky aplikácie patrí, že je iba pre iOS zariadenia a po 14-ďnovom triale je aplikácia platená.

Pozrite siSeque – aplikácia, ktorá vám pomôže zatočiť s prokrastináciou

Todoist

Jedna z najlepších a najviac dostupných to-do aplikácií, ktorú na trhu nájdeme. Todoist ponúka širokú mieru variability, keďže aplikáciu nájdete hádam na každej platforme vrátane smartfónov, hodiniek a internetových prehliadačov.

V aplikácii zároveň za každú splnenú úlohu dostanete plusové body k tzv. karme. Niektoré funkcie sú dostupné iba pre platenú verziu, ktorá sa platí raz ročne.

ZDROJ | Todoist

TickTick

Intuitívna a minimalistická. Tak by sa dala charakterizovať šikovná aplikácia TickTick. Opäť platí široká dostupnosť pre viacero platforiem. Úlohy, ktoré potrebujete dokončiť, si v tejto aplikácii pridáte rýchlo a jednoducho.

Výhodou tiež je možnosť spustenia vstavaného časovača na každú konkrétnu úlohu a tiež integrácia s kalendárom. Aplikácia je zdarma a na jej používanie sa nemusíte ani registrovať.

ZDROJ | TickTick

Komentáre k článku