18 najčítannejších článkov na TECHBOX.sk v roku 2018

Tento rok sme do éteru vypustili až 2 743 článkov, čo predstavuje viac ako 7 vydaných článkov denne. Po skončení roka 2018 sme sa pozreli na štatistiky a vybrali 18 najčítannejších článkov roka. Niektoré nás veru prekvapili.

ZDROJ | Logitech

Hoci v 18 najčítannejších článkoch by boli mnohé súťaže, ktoré sme na webe mali, vybrali sme 18 článkov, ktoré nič nepropagovali. Tu je ich zoznam:

1. Black Friday je tu, vybrali sme 123 najzaujímavejších ponúk zo Slovenska

Prezreli sme tisícky ponúk e-shopov pre blížiaci sa Black Friday, teda Čierny piatok. Podarilo sa nám dať dohromady zoznam 123 najzaujímavejších zliav u nás.

2. Apple vymení batériu v iPhone každému, bez ohľadu na opotrebovanie

Apple znížil cenu za výmenu batérie v ich oficiálnom servise. Batériu si nakoniec bude môcť nechať vymeniť každý, bez ohľadu na opotrebovanie batérie.

3. NÁVOD | Ako nájsť stratený Android?

Stratili ste svoj Android smartfón? Nie je všetkým dňom koniec a je tu šanca, že ho vďaka funkcii Nájdi moje zariadenie nájdete. Tu je návod, ako na to.

4. Google Pay je od dnes aj na Slovensku, ako funguje?

Google dnes oficiálne spustil službu Google Pay. Slúžiť bude na bezpečné bezkontaktné platenie v obchodov, ale aj na internete. Podporuje ho zatiaľ iba 5 bánk.

5. Dacia Duster – predsudky môže mať len neznalý

Po prvom kontakte a prvých dojmoch prišiel čas aj na plnohodnotnú recenziu. Prečo som sa do novinky s názvom Dacia Duster zamiloval?

6. TOP testované smartfóny prvej polovice roka 2018 podľa nás

V TECHBOXe nám cez ruky prejde hromada smartfónov. Niektoré z nich sú lepšie, iné horšie. Prinášame vám preto prehľad tých, s ktorými sme boli najviac spokojní.

7. Prvé auto bez spätných zrkadiel je realitou, má ho Mercedes-Benz

Mercedes-Benz má prvý model, ktorý bude na globálnom trhu bez klasických bočných spätných zrkadiel. Model, ktorý nemá spätné zrkadlá je ale prekvapením.

8. Aký je rozdiel medzi iPhone Xs a iPhone X či iPhone 8 Plus? Porovnali sme ich!

Pozreli sme sa na výbavu iPhone Xs a iPhone Xs Max a porovnali ich s predchádzajúcimi modelmi iPhone X, resp. iPhone 8 Plus. Je medzi nimi až taký rozdiel?

9. 15 najbizarnejších starých mobilov, ktoré kúpite stále nové

Pozreli sme sa na tie najbizarnejšie a najbláznivejšie staré mobily, ktoré u nás môžete kúpiť. Možno kvôli dátumu ani neuveríte, že je to pravda.

10. Garmin má nové smart hodinky, vydržia 2 týždne a nezruinujú vás

Garmin Instinct majú robustnú a spoľahlivú konštrukciu spĺňajúcu americkú vojenskú normu, no hlavne potešia množstvom funkcií pre šport a rekreáciu.

11. Elektromobil od VW bude stáť ako Golf a ponúkne dojazd 550 km!

Automobilka Volkswagen bude vyrábať elektromobil s ľudovou cenou. Navyše jeho dojazd dosiahne do 550 kilometrov na jedno nabitie.

12. Tesla kupuje MOL Group, aj benzínky Slovnaft prerobí na nabíjacie stanice

Tesla opäť rozťahuje svoje krídla a kupuje maďarskú spoločnosť MOL Group. Jej čerpacie stanice na PHM chce prerobiť na rýchlonabíjacie stanice Supercharger.

13. 4K Ultra HD telku kúpite už do 350 €! Vybrali sme 5 najzaujímavejších

4K UHD TV s rozlíšením 3 840 x 2 160 px kúpite už s cenou do 350 €. Pozreli sme sa preto podrobne na súčasnú ponuku a vybrali 5 najzaujímavejších modelov.

14. Samsung A6 a A6+ – takto sa robia nádherné smartfóny za rozumnú cenu

Samsung tento rok priniesol novinku v podobe modelov Galaxy A6 a A6+. Tie lákajú na kvalitné spracovanie a perfektný displej. Ich výkon však taký ružový nie je.

15. Google Mapy už vedia aj po slovensky

Google vylepšil svetoznámu aplikáciu Mapy. Pribudlo do nej 39 nových jazykov, medzi ktorými nechýba ani slovenčina.

16. Huawei P20 Pro – Naozaj vidí viac ako iní!

Huawei P20 Pro, ako prvý smartfón stavil rovno na trojicu snímačov na zadnej strane. Stane sa vďaka tomu skutočne top foto smartfónom súčasnosti?

17. ANTIK spúšťa AntikTV, vynovenú televíziu cez internet

ANTIK predstavil internetovú televíznu službu AntikTV obsahujúcu 94 televíznych kanálov, ktoré je možné sledovať na Antik TV Boxoch, Androide, iOS a tvOS.

18. Huawei P20 – priamy útok na najvyššiu ligu

Huawei P20 je smartfón s prémiovým spracovaním a kvalitným fotoaparátom, ktorý útočí na najdrahšie smartfóny nie len výkonným hardvérom.

 

Komentáre k článku