Black Friday je tu, vybrali sme 123 najzaujímavejších ponúk zo Slovenska

Tento piatok (23.11.2018) je deň, na ktorý mnohí čakali. V USA ho nazývajú Black Friday už dlhé roky. K nám tento fenomén výpredajov dorazil len pred pár rokmi a postupne si buduje svoje meno. Podrobne sme opäť prezreli ponuky slovenských e-shopov pre Black Friday a vybrali tie najzaujímavejšie. Presnejšie až 123 z nich.

Produkty v článku sme doplnili a aktualizovali 23.11.2018 o 21:00.

ZDROJ | Razer

Black Friday je z roka na rok zaujímavejší, hoci stále mnohé e-shopy si z toho robia výpredaj skladových zásob a ponúknu vám aj 90% zľavu na x rokov starú tech hračku. Tá svojou morálnou zastaranosťou je však už v takom stave, že je nepoužiteľná. Žiaľ, mnohí o tom nevedia a s veľkou radosťou kupujú produkty s 70, 80 či 90% zľavou. To, že táto zľava je vypočítaná z ceny platnej pred mnohými rokmi to už akosi nikoho nezaujíma.

Samozrejme, je rozdiel 5-ročná špičková zrkadlovka a 5-ročný low-end tablet. Je tak nutné rozlišovať aj to, čo je morálne staré a čo nie. Investovať do staršieho, ale top fotoaparátu, reproduktora, smartfónu, tabletu, notebooku či televízora sa vyplatí viac, ako kupovať za tú istú cenu nový, ale low-endový produkt. Naopak, kupovať staré low-endové produkty sa neoplatí, pretože už pri svojom vzniku patrili k tomu najslabšiemu na trhu a po rokoch sú na tom ešte horšie.

Najväčším čističom skladov je TPD.sk, no Hej,sk, Alza či Datart za ním vôbec nezaostávajú. Mall.sk sa tento rok ukázal v pozitívnom svetle výborných zliav, ale aj tak v ponuke nájdete kvantum starých vecí.

Bádajte!

Určite aj vám do e-mailovej schránky prišlo už niekoľko e-mailov, ktoré lákajú na tzv. Black Friday. Ak vás niektorá ponuka zaujala, neunáhlite sa. Hoci daný produkt môže vyzerať extrémne zľavnený, jeho cena nemusí byť najvýhodnejšia. Ako sa hovorí: „papier znesie“.

Ako to zistiť?

Stačí si otvoriť niektorý zo slovenských porovnávačov cien ako Heureka.sk či Pricemania.sk. Produkt, ktorý ste si vyhliadli stačí už len zadať do vyhľadávania a porovnať si ceny. Žiaľ, nie všetky e-shopy sú na porovnávačoch. Napríklad Nay, Alza či Datart v nich nenájdete. Kedže tento rok ale český HP Tronic, majiteľ spoločnosti Elektropsed, ktorá prevádzkuje Hej.sk, kúpil Datart, všetky (alebo 99% z nich) produkty z Hej.sk nájdete aj v Datarte.

Porovnávače cien tiež narážajú na problém množstva verzií niektorých produktov, resp. ich nepresného označovania. Preto je možné, že napríklad notebook, ktorý vás zaujal budete musieť presne poznať a nájsť jeho konkrétnu špecifikáciu.

To už býva problematické, ale oplatí sa pri tom stráviť pár minút. Buď nájdite presné označenie produktu – kód, ktorý výrobcovia používajú na odlíšenie konkrétnych verzií, alebo prehľadávajte manuálne. Možno objavíte produkt, ktorý vás zaujme ešte viac nielen cenou, ale aj výbavou. To pritom neplatí len pre notebooky.

Toto nie je reklama na porovnávače cien, ale pomôcka, ako si overiť reálnosť ponúkanej zľavy daného e-shopu. To isté však môžete robiť aj v off-line svete. Ak si vyberáte produkt v predajni elektra, ale cena vám príde neprimerane vysoká, pozrite si ho, za aké ceny sa predáva on-line.

Zaujímavý doplnok v podobe vývoja cien ponúka porovnávač Heureka.sk, ktorý okrem toho, že vidíte ako sa menila minimálna a priemerná cena v čase, vidíte tu i to, aký je produkt starý. Teda od kedy na trhu. Graf nájdete pri každom produkte v spodnej časti.

ZDROJ | Sony

Obozretnosť musí byť

V on-line svete si treba dávať pozor aj na to, z akého e-shopu nakupujete. Nie všetky v porovnávačoch sú poctivé a dodržiavajúce platné zákony.

Napríklad akýkoľvek nákup cez internet je možné do 14 dní vrátiť predajcovi bez udania dôvodu. Pokiaľ bude produkt nepoužitý, predajca vám musí vrátiť zaplatenú sumu. Pozor! V mnohých e-shopoch to neplatí ak kupujete tovar na „firmu“.

Od čitateľa máme informáciu, že je dobré si dávať pozor aj na podmienky predĺženej lehoty na vrátenie tovaru. Podmienky si určuje e-shop a je nutné z vašej strany ich poznať, inak vám oneskorené vrátenie tovaru (napríklad po Vianociach) nemusí akceptovať a nechcený tovar si aj tak budete musieť nechať.

Dávajte si tiež pozor na spôsob, termín či cenu doručenia tovaru. Hlavne pred Vianocami si dávajte pozor na to, aby tovar mal e-shop skladom, alebo aspoň v externom sklade. V opačnom prípade sa vám môže stať, že naň budete čakať aj niekoľko týždňov. Potom si s hrôzou uvedomíte, že tých pár ušetrených eur za to nestálo. No už bude neskoro.

Napriek všetkému, stále máte možnosť využiť Black Friday, alebo Cyber Monday zo zahraničných e-shopov, kde zľavy sú často reálne. Napríklad nemecký Amazon posiela už aj na Slovensko za celkom slušnú sumu porovnateľnú s cenami dopravy u nás. Z amerických či čínskych e-shopov si dávajte pozor hlavne na dobu dodania.

ZDROJ | Pixbay (janeb13)

To najlepšie za najlepšie ceny, 123x

Ani sa to nezdá, ale nad ponukami e-shopov sme strávili veľmi dlhé hodiny. Prečo? Práve z dôvodu, ktorý sme písali vyššie – e-shopy si robia z Black Friday vyprázdňovanie skladov.

Nakoniec sme ale dali dokopy rozsiahly zoznam až 123 tech produktov a služieb, ktoré sa naozaj oplatí kúpiť. To, samozrejme, robiť nemusíte, no ak hľadáte tento rok pod stromček sebe, alebo svojim blízkym čosi z techniky, možno to objavíte v tomto zozname.

Mimochodom, Slovensko je fenomén, u nás trvá jeden piatok pokojne aj vyše týždňa. Black Friday po slovensky je minimálne do nedele, no mnohé e-shopy ho potiahnu aj do budúceho týždňa. A potom sú tu také e-shopy, ktoré si robia Black Friday kedy im to napadne, však Mimozemšťan…

A teda sľúbený zoznam už 123 produktov Black Friday na Slovensku z našich e-shopov. Len pre zaujímavosť, priemerná zľava všetkých produktov v zozname nižšie je 37%. Keby ste si kúpili všetky produkty, zaplatili by ste za ne 53 365 € aj nejaké drobné, no ušetrili by ste vyše 30 000 €.

Článok budeme do piatku aktualizovať o nové akcie, ktoré sa možno ešte objavia. Zároveň ak natrafíte na už neexistujúcu položku (e-shopy môžu produkt vypredať a vyradiť ho z ponuky), dajte nám o tom prosím vedieť v komentároch.

Ceny platia k 19. novembru 2018 23:59. Pokojne sa môže stať, že e-shopy budú svoju ponuku ešte obmieňať a ceny upravovať.

Apple Lightning kábel

3,90 € (-60,6%)

Klasický Lightning kábel kúpite za super sumu v Mall.sk.

ZDROJ | Apple

A-Data MicroSDHC 16GB UHS-I

5,50 € (-38,9%)

16 GB microSDHC karta štandardu UHS-I za super cenu v realshope, alebo na Mall.sk.

ZDROJ | A-DATA

Vanguard BIIN II 12Z

7,90 € (-60,3%)

Perfektnú cenu má aj malé puzdro Vanguard na CSC alebo malú zrkadlovku.

ZDROJ | Vanguard

Samsung Micro SDHC 32GB Evo

8,90 € (-25,8%)

32 GB pamäte navyše do smartfónu za necelých 9 €? Môže byť, či?

ZDROJ | Samsung

Sygic GPS Navigation

9,99 € (-80%)

Slovenský Sygic to zobral zhurta a ponúka GPS navigáciu od 9,99 €. Za mapu Európy so sledovaním premávky dáte iba 13,99 € a za celý svet výborných 19,99 €. Všetky doplnky sú navyše za 2,9 €. Mimochodom, Sygic dal jednoznačne najvyššiu zľavu!

ZDROJ | Sygic
ZDROJ | Sygic

PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0

10,90 € (-57,9%)

Populárna hra pre platformu Xbox za menej ako polovicu na Mall.sk, alebo Alza.sk.

ZDROJ | Microsoft

A-DATA USB Charging Station

11,90 € (-40,2%)

Šikovná USB nabíjačka s 2,4A a QuickCharge 3 výstupom sa hodí na akýkoľvek stôl.

ZDROJ | A-DATA

Epico dual car charger

11,90 € (-40,2%)

Do auta sa zas hodí duálna nabíjačka od Epica, taktiež s 2,4A nabíjaním.

ZDROJ | Epico

Xbox Live Gold 3 mesiace

11,90 € (-40,5%)

Chcete potešiť hráča Xboxu? Darujte mu trojmesačné Gold členstvo za super cenu. Je v Alze a Mall.

ZDROJ | Microsoft

URBANEARS Plattan

14,99 € (-72,7%)

Slúchadlá od Urbanears s takmer 75% zľavou?

ZDROJ | URBANEARS

Xiaomi Power Bank 2 10 000 mAh

16,90 € (- 37,2%)

Ďalšia 10 000 mAh powerbanka, ale aj s rýchlonabíjaním s celkom slušnou zľavou.

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi MI 2C 20 000 mAh

19,90 € (-20,1%)

Ak je niekomu málo 10 000 mAh, za malý príplatok môže mať dvojnásobok a s dvomi USB portami.

ZDROJ | Xiaomi

Trust 10W QI Fast Charging Stand

19,90 € (-50,1%)

V dnešnej dobe už mnohé smartfóny majú bezdrôtové nabíjanie. Čo tak si na stôl dopriať bezdrôtovú rýchlonabíjačku s 50% zľavou? POZOR, Mall.sk zrušil akciu a nabíjačka opäť stojí 38,80 €!

ZDROJ | Trust

Vanguard BIIN II 50

19,90 € (-66,2%)

Praktický fotobatoh s veľmi dobrou zľavou, takmer 2/3 dole.

ZDROJ | Vanguard

Carl Zeiss VR One Plus

24,99 € (-78,3%)

Pasívne VR okuliare od Carl Zeiss s obrovskou zľavou. Už to nik nechce, no na pohranie sa nie zlé.

Pozrite siCarl Zeiss VR One + smartfón a ste v úplne inom svete

ZDROJ | Carl Zeiss

Lowepro Passport Duo

25,90 € (-62,5%)

Ďalší fotobatoh s výbornou zľavou od známeho výrobcu.

ZDROJ | Lowepro

Forza Motorsport 7

26,88 € (-54,9%)

S takmer 55% zľavou kúpite výbornú automobilovú hru pre Xbox.

ZDROJ | Microsoft

KOSS Porta Pro CS

29,00 € (-27,5%)

Legendárne slúchadlá od KOSS v česko-slovenskom farebnom spracovaní s takmer 30% zľavou nájdete v BIS Audio, ale až od piatku v kamenných predajniach a od nedele na webe.

ZDROJ | KOSS

iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless

31,90 € (-42,9%)

Bezdrôtové nabíjanie môžete mať aj v aute, v držiaku smartfónu. Teraz na Mall.sk za super cenu. POZOR, Mall.sk zrušil akciu a nabíjačka opäť stojí 55,90 €!

ZDROJ | iOttie

Kingston 128GB Canvas Go! SDXC UHS-I U3

31,90 € (-50,1%)

Za menej ako polovicu môžete mať aj až 128 GB SDXC kartu s UHS-I a V3, takže zvládne aj 4K UHD video.

MARLEY Positive Vibration 2.0

32,81 € (34,2%)

S výbornou cenou prichádzajú aj slúchadlá od Marley.

ZDROJ | MARLEY

Vanguard Espod CX 204AP

34,90 € (-49,4%)

S takmer polovičnou cenou je v predaji malý statív nielen pre cestovateľov.

ZDROJ | Vanguard

Samsung microSDXC 128GB 10 EVO

35,90 € (-45,5%)

Stále máte málo miesta v mobile. Kúpte si 128 GB microSDXC kartu za super cenu v Alze, alebo na Mall.sk.

ZDROJ | Samsung

Razer DeathAdder Essential

37,65 € (-30%)

S takmer tretinovou zľavou môžete mať hernú myšku od Razeru s citlivosťou 6 400 DPI.

ZDROJ | Razer

Sony WH-CH500

39,00 € (-21,8%)

Za slušnú cenu sa predávajú aj šikovné bezdrôtové slúchadlá od Sony s NFC.

ZDROJ | Sony

ZDROJ | Marshall

Microsoft Xbox One S Gamepad

42,90 € (-28,4%)

S celkom slušnou zľavou kúpite aj nový gamepad pre Xbox. V predaji je vo viacerých farbách.

ZDROJ | Microsoft

Olympus 10×50 DPS I

49,90 € (-37,5%)

Čo takto trochu analógu? Ďalekohľad Olympus s výborným priblížením s vyše tretinovou zľavou.

ZDROJ | Olympus

Plantronics RIG 4VR

50,90 € (-35,6%)

Špičkové hráčske slúchadlá sú o tretinu lacnejšie v Alze.

ZDROJ | Plantronics

Seagate BackUp Plus Ultra Slim 1 TB

57,90 € (-27,5%)

V Hej.sk kúpite s vyše štvrtinovou zľavou malý 1 TB externý disk.

ZDROJ | Seagate

SanDisk MicroSDXC 256GB

58,00 € (-41,9%)

Extrémisti si môžu dopriať microSDXC kartu s 256 GB pamäťou s vyše 40% zľavou.

ZDROJ | Samsung

Nokia 8110 4G

59,00 € (-25,3%)

Banán od Nokie je o vyše štvrtinu lacnejší, no aj tak je to stále pálka. V Hej.sk, Datarte a Alze.

recenziaNokia 8110 4G – výbava low-endu mixnutá so smartfónom

ZDROJ | HMD Global

Logitech Gaming G502 Proteus Spectrum

61,90 € (-21,6%)

Hráčska myš pre náročných je so zľavou vyše 20% tiež v Hej.sk.

Pozrite siHerné príslušenstvo Logitech G nielen pre profesionálov

ZDROJ | Logitech

HyperX Alloy FPS Mechanical, MX RedH

61,90 € (-37,5%)

Za rovnakú cenu, ale s podstatne väčšou zľavou môžete mať mechanickú hráčsku klávesnicu od HyperX.

ZDROJ | HyperX

Audio-Technica ATH-AR3BT

76,90 € (-29,4%)

Štýlové bezdrôtové slúchadlá od Audio-Technica s takmer 30% zľavou.

ZDROJ | Audio-Technica

WD 2.5″ My Passport 2 TB

77,90 € (-17%)

S malou, ale predsa zľavou. 2 TB externý HDD od svetoznámeho výrobcu nájdete v Alze.

ZDROJ | WD

Razer Naga Trinity

79,90 € (-26,7%)

Ďalšia špičková hráčska myška, tentokrát od Razer. Je lacnejšia o vyše štvrtinu.

ZDROJ | Razer

JBL BAR STUDIO

98,40 € (-45%)

Jednoduchý soundbar do malej obývačky či inej izby s až 45% zľavou nájdete v Nay.

ZDROJ | JBL

Motorola MOTO E5

99,90 € (-40,9%)

Jednoduchý, ale celkom vydarený smartfón od Motoroly s vyše 40% zľavou je opäť v Nay.

ZDROJ | Motorola

Sony WH-CH700N

99,99 € (-28,6%)

Pod stovku kúpite s peknou zľavou aj tieto bezdrôtové slúchadlá od Sony.

ZDROJ | Sony

Xiaomi Huami Amazfit

109,00 € (-21,6%)

S vyše 20% zľavou sú do konca týždňa v Hej.sk smart športové hodinky od Xiaomi.

Pozrite siAmazfit – inteligentný náramok v úlohe módneho doplnku

ZDROJ | Xiaomi

Changhong LED24E4900ST2

109,00 € (-29,7%)

Takmer s 30% zľavou môžete kúpiť jednoduchú Full HD telku s 24″ displejom. Na chatu alebo do kuchyne stačí.

ZDROJ | Changhong

Kingston Canvas React MicroSDXC 512GB

112,00 € (-43,7%)

Najväčší extrémisti mobilného sveta si môžu dopriať s vyše 40% zľavou až 512 GB microSDXC kartu!

ZDROJ | Kingston

ASUS ROG Spatha

116,90 € (-30,8%)

Najnasrdenejšia herná myš sveta je s vyše 30% zľavou v Alze.

Pozrite siASUS ROG Spatha ako ultimátna herná myš

ZDROJ | ASUS

Sennheiser Momentum i Ivory

123,90 € (-37,7%)

Nádherné a špičkové slúchadlá od Sennheiseru s takmer 40% zľavou sú v Mall.sk.

ZDROJ | Sennheiser

Marshall Acton

134,90 € (-45,8%)

Malý, ale hlasný. Bluetooth reproduktor Acton má vyše 45% zľavu.

Pozrite siLegendárne reproduktory Marshall majú tri nové prírastky

ZDROJ | Marshall

Samsung Gear Fit2 Pro

135,00 € (-38,4%)

S veľmi peknou zľavou kúpite v MP3.sk smart športový náramok od Samsungu.

Pozrite siSamsung Gear Fit2 Pro – fitness náramok pre profesionálov

ZDROJ | Samsung

ASUS STRIX DSP

135,90 € (-35%)

K hrám treba aj poriadny zvuk. Ten narobia tieto slúchadlá s virtuálnym priestorovým zvukom a unikátnym dizajnom.

Pozrite siASUS Strix 7.1 vám navodia zvukovú atmosféru ako sa patrí

ZDROJ | ASUS

Marshall Stockwell

138,72 € (-44,3%)

Ešte menší Bluetooth reprák od Marshallu s neopakovateľným dizajnom a zvukom. Zľavu má vyše 44 %.

ZDROJ | Marshall

Samsung Galaxy J6 Dual SIM

139,00 € (-50,2%)

Nay poriadne znížilo i cenu tohtoročného smartfónu nižšej strednej triedy od Samsungu. Vyše 50% dole je super cena.

ZDROJ | Samsung

Motorola Moto G6 Play

139,90 € (-29,7%)

Iba o pár centov navyše stojí taktiež stredná trieda, ale od Motoroly (Lenova). Dobrú cenu našla v Alze.

ZDROJ | Motorola

Netatmo Thermostat

155,40 € (-16%)

So zníženou cenou nájdete v Alze aj smart termostat Netatmo. Ovládať cez mobil kúrenie v domácnosti je veľká vec.

recenziaNetatmo Smart Thermostat – tento termostat vás bude baviť!

ZDROJ | Netatmo

Panasonic DMP-UB310EGK

155,90 € (-52,6%)

V Hej.sk nájdete o viac ako 50% zľavnený 4K UHD Blu-ray prehrávač od japonského Panasonicu.

ZDROJ | Panasonic

Xiaomi Amazfit Pace 2

165,16 € (-21%)

O viac ako pätinu sú v Alze lacnejšie aj smart hodinky od Xiaomi. Vyzerajú nádherne, čo poviete?

Pozrite siHuami Amazfit Pace 2 – druhá generácia smart hodiniek od Xiaomi

ZDROJ | Xiaomi

LG 29UM58

174,00 € (-16,7%)

Extrémne širokouhlý displej s veľmi slušnou cenou má IPS panel s rozlíšením 2 560 x 1 080 px a 5 ms odozvou.

ZDROJ | LG

Samsung Gear Sport

196,90 € (-43,6%)

Dizajnovo i funkčne vydarené smart športové hodinky od Samsungu môžete mať o vyše 40% lacnejšie v Alze.

recenziaSamsung Gear Sport – neboja sa hĺbky

ZDROJ | Samsung

Sonus faber Pryma

299,00 € (-50,1%)

Hneď vo viacerých farbách si môžete s 50% zľavou dopriať špičkové slúchadlá Pryma. Opäť ale až od piatku v predajniach a nedele na webe.

ZDROJ | Sonus faber

Sony PlayStation VR + Camera v2 + VR Worlds 2

199,00 € (-46,1%)

S výbornou cenou sa na Mall.sk objavil aj set pre virtuálnu realitu k PlayStation. Navyše aj s pribalenou hrou.

ZDROJ | Sony

Meizu Pro 7 64 GB

228,90 € (-23,4%)

Výborný smartfón od Meizu s dvomi displejmi môžete mať takmer o štvrtinu lacnejšie.

Pozrite siMeizu Pro 7 a Pro 7 Plus majú dva AMOLED displeje a dva fotoaparáty

ZDROJ | Meizu

Microsoft Xbox One S 1TB + Shadow of The Tomb Raider

229,00 € (-23,4%)

S celkom peknou zľavou môžete mať aj stále výkonnú konzolu Xbox s hrou Tomb Raider. Budle predáva Alza, Hej aj Mall.

ZDROJ | Microsoft

Samsung Gear S3 Frontier

229,99 € (-42,4%)

S ešte lepšou zľavou ale môžete v MP3.sk kúpiť smart hodinky Gear S3 Frontier od Samsungu.

Pozrite siSamsung Gear S3 prídu v klasickej a odolnej verzii aj s LTE

ZDROJ | Samsung

Sony Playstation 4 Slim 500 GB

239,00 € (-20,1%)

Klasika v podaní konzoly od Sony je v Nay lacnejšia o slušných 20%.

ZDROJ | Sony

Bowers & Wilkins PX

249,00 € (-37,6%)

Od piatku môžete mať s výbornou zľavou aj výborné bezdrôtové slúchadlá s nádherným dizajnom v BIS Audio.

ZDROJ | B&W

Sony WH-1000XM2

249,00 € (-19,4%)

O takmer 20% sú lacnejšie aj minuloročné top-end bezdrôtové slúchadlá od Sony s aktívnym potláčaním hluku. Nájdete ich s touto cenou v Hej.sk v dvoch farbách.

recenziaSony WH-1000XM2 – technologicky najinovatívnejšie slúchadlá

ZDROJ | Sony

Marshall Woburn

269,00 € (-46,1%)

Síce starší, ale stále špičkový Bluetooth reproduktor od Marshallu s takmer 50% zľavou.

ZDROJ | Marshall

Changhong UHD43E6000ISN

279,00 € (-17,7%)

4K UHD telka s uhlopriečkou 43″ za menej ako 300 €? Slušná cena.

ZDROJ | Changhong

Samsung Galaxy A8

279,00 € (-30,1%)

S viac ako 30% zľavou si môžete kúpiť lepšiu strednú triedu od Samsunugu. AndreaShop zrušila zľavu a telefón sa predáva za 359,00 €.

recenziaSamsung Galaxy A8 (2018) – Bude odľahčená vlajková loď hitom sezóny?

ZDROJ | Samsung

Canon PowerShot G9 X Mark II

324,00 € (-18,8%)

Stále výborný kompakt s kvalitnou optikou a Full HD videom so zľavou takmer 20%.

ZDROJ | Canon

Changhong UHD50E6000ISN

329,00 € (-29,9%)

Opäť čínsky model, ale má až 50″ a 4K Ultra HD rozlíšenie. Cena šla o 30% dole.

ZDROJ | Changhong

Philips 43PUS6503

349,00 € (-22,3%)

O čosi väčšiu zľavu má rovnako veľký 4K UHD TV od Philipsu. Škoda len, že nemá Ambilight.

ZDROJ | Philips

Marantz M-CR611

359,00 € (-48,6%)

V piatok bude v BIS Audiu dostupný s takmer 50% zľavou aj výborný prehrávač od Marantzu.

ZDROJ | Marantz

Samsung S32D850

368,00 € (-21,5%)

Ďalší poriadny monitor na váš pracovný stôl. Má zľavu 21,5%, 32″ uhlopriečku, MVA panel a 2 560 x 1 440 px rozlíšenie.

ZDROJ | Samsung

Microsoft Xbox One X 1 TB + Shadow of the Tomb Raider

379,00 € (-24%)

S veľmi dobrou cenou nájdete aj najnovší Xbox One X s hrou Tomb Raider so zľavou takmer 25%.

recenziaXbox One X – aká je najvýkonnejšia konzola na svete?

ZDROJ | Microsoft

Sony PlayStation 4 Pro – 1TB + Spider-Man

379,00 € (-15,4%)

Ak máte radšej PlayStation, model 4 Pro je s podobnou cenou s hrou Spider-Man.

Pozrite siPlayStation 4 Pro – konzolový medzičlánok s podporou Ultra HD

ZDROJ | Sony

Xiaomi Mi MIX 2S

379,99 € (-20,7%)

S vyše 20% zľavou kúpite stále špičkový smartfón Xiaomi Mi MIX 2S s displejom skoro od okraja po okraj.

Pozrite siXiaomi Mi MIX 2S – špičkový kúsok s perfektným fotoaparátom

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi Mi 8 (6GB/64 GB)

384,90 € (-28,6%)

A s takmer 30% zľavou môžete mať vlajkovú loď, model Mi 8 s 6 GB pamäťou RAM a 64 GB pamäťou.

ZDROJ | Xiaomi

Sony HT-XF9000

387,90 € (-22,3%)

Ak hľadáte soundbar s Dolby Atmos, o takmer štvrtinu lacnejšie teraz kúpite model od Sony.

Pozrite siSony má prvé 2.1 a 3.1 soundbary s Dolby Atmos zvukom

ZDROJ | Sony

Sony CyberShot DSC-RX100 II

389,00 € (-26,5%)

Síce už poriadne starý model, no stále patrí medzi špičku v kompaktných fotoaparátoch. Má veľký snímač a veľké možnosti. Kúpite ho v Hej.sk a Mall.sk.

Pozrite siSony Cyber-shot RX100 II – vyšperkovaný top kompakt s Wi-Fi a NFC

ZDROJ | Sony

iRobot Roomba 896

389,00 € (-35,1%)

Aj robotickí pomocníci idú počas Black Friday s cenami poriadne dole. Roombu strednej triedy môžete mať o vyše 35% lacnejšie v Nay.sk, Roboticky-vysavac.sk.

ZDROJ | iRobot

Philips 50PUS6503/12

396,00 € (-37%)

Za necelých 400 € si môžete dopriať až 50″ 4K Ultra HD TV od Philipsu. V predaji je v TPD, AndreaShope.

ZDROJ | Philips

BenQ TH530

418,80 € (-20,8%)

Vcelku dobre vybavený minuloročný Full HD projektor so svietivosťou 3 200 lúmenov s vyše 20% zľavou nájdete v Ageme.

ZDROJ | BenQ

Canon Speedlite 470 EX-AI

419,00 € (-10,7%)

S asi najmenšou zľavou ide do Black Friday aj nedávna novinka od Canonu, prvý AI blesk na svete. Predáva ho Hej.sk, Faxcopy a Mall.sk.

recenziaCanon Speedlite 470EX-AI – inteligentný blesk naozaj funguje

ZDROJ | Canon

Sony KD-43XF7005

419,00 € (-47,6%)

Konečne začínajú tie najzaujímavejšie zľavy. O takmer 50% je teraz lacnejšia 4K UHD telka od Sony. V Mall.sk, Nay a AndreaShope.

ZDROJ | Sony

LG 55UK6200PLA

399,00 € (-33,4%)

AndreaShop.sk.

ZDROJ | LG

Sony KD-43XF7077

429,00 € (-41,9%)

Datart, Hej.sk, Mall.sk a TPD.

ZDROJ | Sony

Sony KD-43XF7596

459,00 € (-48,9%)

AndreaShop.sk a Nay.sk.

ZDROJ | Sony

Samsung UE55NU7093

399,00 € (-42,9%)

AndreaShop.skMall.sk a TPD.

ZDROJ | Samsung

Philips 58PUS6203/12

469,00 € (-47,8%)

Mall.sk

ZDROJ | Philips

Sony KD-49XF7005

479,00 € (-46,7%)

AndreaShop.sk, Nay.sk.

ZDROJ | Sony

LG 55UK6470PLC

499,00 € (-35,9%)

AndreaShop.sk a Hej.sk.

ZDROJ | LG

Philips 50PUS7303/12

499,00 € (-37,5%)

Mall.sk

ZDROJ | Philips

Sony DSC-RX100 III

499,00 € (-41,2%)

Opäť starší model, ale stále vynikajúco vybavený. Za najlepšiu cenu ho má Hej.sk.

Pozrite siSony Cyber-shot RX100 III – síce bez Ultra HD, ale s unikátnymi funkciami

ZDROJ | Sony

Samsung UE58NU7172

499,00 € (-50,1%)

Nay.sk.

ZDROJ | Samsung

Sony KD-55XF7005

539,00 € (-46%)

AndreaShop.sk, Nay.sk a TPD.

ZDROJ | Sony

Panasonic TX-55FX603E

579,00 € (-27,5%)

AndreaShop.sk

ZDROJ | Panasonic

iRobot Roomba 960

599,00 € (-25%)

O štvrtinu lacnejšie môžete mať aj robotický vysávač Roomba 960. Predáva ho iRobot.sk, Robotickyvysavac.sk a TPD.

recenziaiRobot Roomba 966 – lacnejší, no stále výborný pomocník

ZDROJ | iRobot

Philips 55PUS7303

601,00 € (-36,7%)

Hej.sk

ZDROJ | Philips

Sony KD-55XF8096

664,00 € (-44,6%)

Nay.sk

ZDROJ | Sony

Samsung UE65NU7092

679,00 € (-24,5%)

AndreaShop.sk

ZDROJ | Samsung

Lenovo Legion Y520-15IKBN (80WK01DCCK)

736,00 € (-14,9%)

Celkom slušne vybavený hráčsky notebook pre menej náročného, alebo začínajúceho hráča so zľavou takmer 15%.

ZDROJ | Lenovo

ASUS ZenBook UX330UA-FB114T

739,00 € (-17,8%)

Štýlovka so zľavou takmer 18% a Intel Core i7, QHD+ IPS displejom a 256 GB diskom.

ZDROJ | ASUS

Samsung UE65NU7172

739,00 € (-43,1%)

AndreaShop.sk, Hej.sk, Okay, Nay, TPD.

ZDROJ | Samsung

Samsung UE55NU8002

769,00 € (-44,3%)

Nay.sk, AndreaShop

ZDROJ | Samsung

Sony KD-65XF7005

779,00 € (-56%)

Nay.sk, TPD, AndreaShop, Mall.sk.

ZDROJ | Sony

Sony A7 + 28-70 mm

780,00 € (-21,9%)

Stará, ale zato lahôdka s full-frame snímačom a špičkovým objektívom. Kedysi stála trojnásobok, teraz je za necelých 800 € aj v Alze.

Pozrite siPRVÝ DOJEM zo Sony A7, prvého full-frame CSC foťáku

 

ZDROJ | Sony

Microsoft Surface Pro 128 GB

783,90 € (-32,9%)

Hybrid Surface Pro s celkom slušnou zľavou a dostatočne výkonným hardvérom.

Pozrite siMicrosoft Surface Pro – nadupaný hybrid s novým stylusom

ZDROJ | Microsoft

Denon AVR-X4400H

859,00 € (-46,3%)

S perfektnou zľavou od piatku kúpite v BIS Audio aj 9.2-kanálový AV prijímač od legendy menom Denon.

ZDROJ | Denon

Panasonic TX-65FX700E

829,00 € (-50%)

Nay.sk

ZDROJ | Panasonic

Lenovo Legion Y520-15IKBM

969,00 € (-24,2%)

Podstatne lepšie vybavený hráčsky notebook s takmer štvrtinovou zľavou ponúkne Core i7 Kaby Lake či 6 GB grafiku.

ZDROJ | Lenovo

ASUS ROG STRIX SCAR Edition GL703GE-EE074T

999,00 € (-23,1%)

Pre náročnejších s Intel Core i5 Coffee Lake, 17,3″ 120 Hz displejom a 4 GB grafikou za menej ako tisícku.

ZDROJ | ASUS

Samsung QE55Q6FN

999,00 € (-38,9%)

AndreaShop

ZDROJ | Samsung

LG 75UK6200PLA

1 111,00 € (-44,4%)

Mall.sk.

ZDROJ | LG

Sony KD-55XF9005

1 149,00 € (-39,5%)

AndreaShop.sk, Nay.sk, TPD.

ZDROJ | Sony

Acer Predator Helios 300 Shale Black

1 164,90 € (-19%)

Výborná výbava i cena s takmer 20% zľavou. Predator má Core i7 Coffee Lake, 17,3″ FHD 144 Hz displej, grafiku GTX 1050Ti a 512 GB SSD.

ZDROJ | Acer

Samsung UE65NU8002

1 169,00 € (-46,8%)

Nay.skMall.sk, TPD.

ZDROJ | Samsung

Sony KD-65XF8505

1 299,00 € (-38,1%)

Mall.sk

ZDROJ | Sony

Samsung UE75NU7172

1 549,00 € (-38%)

Nay.sk, TPDHej.sk a Okay.

ZDROJ | Samsung

Philips 55OLED803

1 550,00 € (29,5%)

Mall.sk, AndreaShop.sk a TPD.

Pozrite siPhilips vynovil OLED televízory, v ponuke bude aj nová séria

ZDROJ | Philips

Panasonic TX-65FX740E

1 659,00 € (-9,8%)

Síce malá zľava, ale zadarmo k TV dostanete CSC fotoaparát Panasonic GX800.

ZDROJ | Panasonic

Samsung QE65Q8DN

1 949,00 € (-37,1%)

Nay.sk, Hej.sk a AndreaShop.

ZDROJ | Samsung

Sony KD-55AF8

1 949,00 € (-27,4%)

TPD, AndreaShop

ZDROJ | Sony

LG OLED55E8PLA

1 999,00 € (-31%)

Nay.sk, TPD, AndreaShop a Hej.sk.

Pozrite siLG predstavilo nové OLED telky s jasnejším obrazom a HFR

ZDROJ | LG

Philips 65OLED873

2 199,00 € (-37,2%)

AndreaShop.sk, Mall.sk a TPD.

ZDROJ | Philips

McIntosh MA252

2 500,00 € (-40,5%)

Hľadáte absolútnu lahôdku do vaše audio zostavy? Integrovaný hybridný zosilňovač od McIntosha môže byť váš od piatku so zľavou vyše 40%!

ZDROJ | McIntosh

BenQ LK970

6 221,90 € (-33,8%)

S viac ako tretinovou zľavou, čo predstavuje v tomto prípade niekoľko tisíc eur, si v Alze môžete kúpiť 4K projektor BenQ so svietivosťou až 5 000 lúmenov.

ZDROJ | BenQ

Quatro ti teraz ponúka možnosť vziať si akýkoľvek produkt z nášho prehľadu Black Friday na splátky. Ak ho splatíš do polroka, získaš 0% úrok. Viac informácií a zoznam predajných miest nájdeš TU.
Komentáre k článku