12 najpopulárnejších tohtoročných príspevkov na našom Instagrame

ZDROJ | pixabay.com

Rok 2019 sa blíži do finále a tak je tu čas na jeho sumarizáciu. Okrem jednotlivých článkov na našej webovej stránke sme sa rozhodli obzrieť sa za uplynulým rokom aj optikou nášho účtu TECHBOX.sk na sociálnej sieti Instagram. Ktoré príspevky vás tento rok zaujali najviac?

Instagram ponúka rôzne metriky, akými sa môžete pozrieť na úspešnosť príspevkov, no tou hlavnou je väčšinu z nás je určite počet označení „Páči sa mi to“, resp. počet srdiečok, ktoré ste tento rok odovzdali naším príspevkom.

LEGO Technic 42110 Land Rover Defender

Najväčší úspech na našom Instagrame tento rok zožal Land Rover Defender, no nie ten skutočný, ale zmenšený a poskladaný zo stavebnice LEGO. Ak vás tento príspevok zaujal, určite si nezabudnite prečítať aj textovú recenziu stavebnice LEGO Technic 42110, na ktorú tento príspevok odkazuje.

Súťaž o slúchadlá JBL T160

Súťaže sú neoddeliteľnou súčasťou našej webstránky a tento rok sme sa ich rozhodli priniesť aj na náš Instagram. Takto sme súťažili o drôtové slúchadlá JBL T160.

Testovali sme Sony Xperia 5

Sony Xperia 5 nás pozitívne prekvapila a podľa popularity tohto príspevku nie sme jediní. Nová zmenšená vlajková loď od Sony si získala svojich priaznivcov aj na Instagrame.

Fotogenický Peugeot 508

Veľký úspech zožal aj nový Peugeot 508, ktorý sme pre vás recenzovali v letných mesiacoch. Páči sa vám aj s odstupom času? Nám určite áno.

Samsung Galaxy A80 ohromil netradičnou konštrukciou

Tento rok o unikátne smartfóny naozaj nebola núdza a dôkazom toho je aj Samsung Galaxy A80 s otočným trojitým fotoaparátom, ktorý sa v rebríčku najpopulárnejších príspevkov na našom Instagrame umiestnil na 5. mieste.

Súťaž o slúchadlá AKG N200NC

Okrem drôtových slúchadiel JBL T160 sme si na našom Instagrame zahrali aj o bezdrôtové slúchadlá AKG N200NC s aktívnym potláčaním okolitého hluku. Stačí to ako dôkaz, že sledovať náš Instagram sa skrátka oplatí?

Nový časopis TECHBOX jar 2019

Z každého nového čísla časopisu TECHBOX máme v redakcii obrovskú radosť a túto radosť ste s nami zdieľali aj pri vydaní jarného čísla, v ktorom sme okrem iného vyspovedali aj Pavla Lančariča, dnes už bývalého generálneho riaditeľa spoločnosti Orange Slovensko.

Peugeot 508 SW dorazil na náš YouTube

Peugeot 508 sa do nášho zoznamu zaradil opäť po tom, čo sme pre vás priniesli video „5 DÔVODOV PREČO JE EŠTE LEPŠÍ! – Peugeot 508 SW“ na našom YouTube kanáli TECHBOX.sk, kde si mimochodom určite nezabudnite aktivovať odber.

Skladací iPhone Xs Fold

Tento príspevok je z celkom iného súdka, no na celý tohtoročný rozruch okolo skladacích smartfónov sme sa jednoducho museli pozrieť so štipkou nadhľadu aj vďaka tomuto vtipnému obrázku od @thefaizzainal.

Skladali sme LEGO Creator Expert 10265 alias Ford Mustang s Gogom

Čo získate, keď spojíte populárneho YouTubera s populárnou stavebnicou? Okrem iného aj 10. najpopulárnejší príspevok na našom Instagrame, ktorý ohlásil príchod letného čísla časopisu TECHBOX so špeciálnym článkom, v rámci ktorého sme poskladali Lego Creator Expert 10265, alias Ford Mustang s @gogomantv.

Prevetrali sme Audi SQ7

Niektoré autá sú jednoducho fotogenické a tak patria aj na náš Instagram, kde ste ich krásu ocenili aj vy. Na 11. priečke sa umiestnilo nové Audi SQ7.

Takto vyzerá nová ŠKODA OCTAVIA IV

Nová ŠKODA OCTAVIA si získala vašu priazeň nielen na našom webe, ale aj na Instagrame, kde sme sa jej plnú krásu rozhodli ukázať v panoramatickom príspevku.

Komentáre k článku