10 najčítanejších recenzií na TECHBOX.sk za uplynulých 10 rokov

Ako ten čas letí! Pri pohľade na svoje deti to utrúsi nejeden rodič, ktorý sa cíti mlado, ale jeho ratolesti ho rýchlo vrátia do reality. S rovnakým povzdychom dnes prichádzame aj my. Dnes je totiž presne 10 rokov od historickej chvíle, keď sme spustili náš portál TECHBOX.sk.

Za desať rokov sme publikovali zhruba tisíc recenzií, duelov a megasúbojov. Pozrite sa s nami na krátky prehľad tých najčítanejších.

1. 5 robotických vysávačov v najväčšom súboji na Slovensku

V najväčšom a najdlhšom súboji, aký sme dovtedy urobili, sa proti sebe postavili high-end robotické vysávače od spoločností Electrolux, iRobot, LG, Neato a Samsung. Ako to všetko dopadlo a ktorý z nich je najlepší nájdete v našej unikátnej megarecenzii.

2. Dacia Duster – predsudky môže mať len neznalý

Dacia Duster na rok 2018 bola poriadnym skokom vpred a to nielen po stránke dizajnu, ale aj po stránke výbavy a technológií, ktoré svojim budúcim majiteľom ponúkne.  Dacia v našom hodnotení získala slušných 93 %.

3. S Huawei Watch GT zabudnete kde je nabíjačka

Huawei Watch GT vyzerajú nádherne a takmer až luxusne, pritom sú to inteligentné hodinky, ktoré zastúpia aj fitness náramok a to aj napriek často až príliš jednoduchému operačnému systému. Naše hodnotenie: 86 %.

4. Huawei Mate 10 Pro – Umelá inteligencia prichádza

Huawei Mate 10 Pro nadväzuje na úspechy o rok staršieho modelu, prináša poriadnu dávku výkonu v elegantnom tele a vylepšenia, ktoré oceníte pri jeho každodennom používaní, najmä ak potrebuje skutočne rýchly smartfón s veľkým displejom. Smartfón dostal od nás 94 %.

Pozrite siO čom sme písali pred 10 rokmi? Aj o QWERTY smartfónoch či 3D

5. Vyskúšali sme naraz 4 u nás najdostupnejšie elektromobily, ktorý je najlepší?

Radi robíme veci prví. Po robotických vysávačochnajnovších top-end smartfónoch či prémiových Bluetooth reproduktoroch sme sa rozhodli presedlať na čosi väčšie. Naraz sme vyskúšali 4 cenovo dostupné plne elektrické hatchbacky na našom trhu od značiek Hyundai, Nissan, Renault a VW. Ktorý z nich je najlepší?

6. Testovali sme najlepšie fotoknihy na Slovensku, ktorá je naj?

Boom okolo fotokníh vytvoril bezpochyby FOTOLAB, ktorý už pred mnohými rokmi vďaka nemeckému majiteľovi ponúkal možnosť tvorby fotokníh z pohodlia domova. Podobných firiem je dnes na trhu viac ako tucet, ktorú si vybrať, aby výsledok naozaj stál za to?

7. Oplatilo sa čakať! Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ je tým najlepším smartfónom, aký doposiaľ výrobca na náš trh priniesol. Ponúka prepracovaný moderný, ba až luxusný dizajn, obrovský výkon a technologické vylepšenia, ktoré bude každý majiteľ tejto novinky milovať. Naše hodnotenie? 99 %.

8. CAT S61 – Vlajková loď medzi odolnými smartfónmi

CAT S61 nie je obyčajný smartfón. Je to pracovný nástroj, s ktorým dokážete merať čistotu vzduchu, vzdialenosť či dokonca únik tepla pomocou termokamery. Model je určený pre tých, ktorí hľadajú odolný smartfón s dlhou výdržou, je toto to najlepšie, čo trh ponúka. Smartfón získal od nás 90 %.

Pozrite si10 tech vecí, ktoré sme tu pred 10 rokmi nemali

9. Huawei Watch 2 – tak tieto hodinky budete chcieť!

Huawei Watch 2 sú hodinky, ktoré vo svojej cenovej kategórii ponúkli už v roku 2017 relatívne slušnú výbavu a dlhú výdrž na jedno nabitie. Ponúkajú slušný kompromis medzi inteligentnými hodinkami a športovým doplnkom.

10. Huawei Mate 10 Lite – keď stredná trieda môže byť omnoho viac

Huawei robil v posledných rokoch všetko preto, aby sa stal najväčším výrobcom smartfónov na svete. Huawei Mate 10 Lite je iba malým čriepkom tejto skladačky, no ide o strednú triedu, ako sa patrí. Dali sme mu 92 %.

ZDROJ | Huawei

Komentáre k článku