10 aplikácií, ktoré vás dostanú do formy aj počas lockdownu

ZDROJ | Jonathan Borba

Keď sme sa v priebehu leta 2018 obzreli za najlepšími 10 aplikáciami, ktoré vás dostanú do formy aj bez návštevy fitka, netušili sme ešte, že sa nám tento zoznam bude o pár rokov hodiť v úplne inom kontexte. Pozrite sa na ďalší článok z našej pravidelnej série Dobre vedieť.

Každú stredu sa v našej redakcii obzeráme za tými najzaujímavejšími, najčítanejšími a najdôležitejšími článkami, ktoré sme pre vás v posledných rokoch napísali. Rebríček „Top 10 aplikácií, ktoré vás dostanú do formy“ z júna 2018 patrí medzi ne a relevantný je dnes možno ešte viac, ako vtedy.

ZDROJ | pixabay.com

Pôvodný rebríček sme preto aktualizovali, vizuálne i obsahovo vylepšili a niektoré neaktuálne aplikácie vymenili za nové. Nový rebríček 10 aplikácií, ktoré vás dostanú do formy vám tak pomôže naštartovať vaše svaly a kondičku, ale aj vylepšiť stravu a pod kontrolu napríklad dostať aj zradné kalórie.

Pozrite siTop 10 aplikácií, ktoré vás dostanú do formy

Väčšina z vybraných aplikácií je úplne alebo aspoň do istej miery bezplatná, preto si ich môžete počas čítania článku priebežne rovno sťahovať pomocou priložených tabuliek s odkazmi na obchody App Store a Google Play.

Chýba vám v zozname vaša obľúbená aplikácia? Budeme radi, ak sa o ňu podelíte s nami a ďalšími čitateľmi v diskusii pod týmto článkom, alebo aj na sociálnej sieti Instagram, kde radi prezdieľame aj váš príbeh, v ktorom nás označíte.

Komentáre k článku