Telekom začína Vianoce 21. októbra! Toto prinesie

Telekom začína „Vianoce“ ako prvý spomedzi všetkých operátorov. V jeho predajniach už 21. októbra nájdete nové akcie a ponuky, ktoré by tu mali bez obmien ostať až do Vianoc, resp. konca tohto roka. Objavia sa v nich vynovené Magenta programy, tablety pre deti i seniorov, rôzne darčeky a ďalšie novinky. Pozrite sa, čo operátor prinesie.

IMG_8296

Fixné služby

Rozšírená Magenta 1

Vo vianočnej ponuke Telekom rozšíri rodinnú ponuku Magenta 1. V platnosti ostáva, že si môžete vyberať z troch pevných služieb, ako doteraz, no po novom bude Magenta 1 uvedená aj vo verzii s jednou pevnou službou, teda 1+1.

IMG_8303

Ak si vyberiete aspoň jednu pevnú službu vo verzii L (internet, TV, Pevná linka ) a minimálne paušál Happy L, získate dva benefity:

 1. možnosť vybrať si jednu službu bezplatne:
  • Rodinnú ochranu od ESETu (Magio internet security, Rodinná licencia)
  • Navigáciu Sygic
  • Pôjde.to Pomocník Premium
  • Bonus 50 € na nákup smartfónu/tabletu
  • Magio GO s Archívom
  • Zdieľanú SIM so 4G modemom
  • 1 GB dát navyše
  • MS Office 365 (len pre IČO zákazníkov)
 2. zľavy pre ďalšie programy Happy pre blízkych a neobmedzené volania do celej skupiny aj s bonusom 50 € na nový telefón

IMG_8300

Okrem toho ako zákazník Magenta 1 máte možnosť vybrať si z dvoch noviniek: MagentaCloud (20 GB – 4x 5 GB zdieľaného priestoru pre rodinu) a Pôjde.to Pomocník Light (šikovná on-line pomoc pri používaní služieb).

IMG_8307

Nové zariadenia

Ponuka zariadení od Telekomu, z ktorých si môžete vybrať notebook (3 modely od Lenovo) či tablet (2 modely od Huawei) k pevnej službe (internet, TV, Pevná linka ), bude na Vianoce rozšírená o tri špeciálne možnosti. Za 6 € mesačne a rôzny úvodný poplatok si môžete vybrať z týchtp noviniek:

Tablet pre deti s KIDOZ

Nový tablet (Huawei MediaPad T1 8.0) pre najmladších členov rodiny využíva špeciálnu aplikáciu KIDOZ, ktorá má upravené menu s hravými ikonami. Ako rodič môžete nastaviť vysokú úroveň bezpečnosti pre používané funkcie aj pre viac detí. Navyše je obsah zvlášť nastaviteľný podľa veku i pohlavia pre každé dieťa v rodine. Súčasťou nastavení je aj časový limit pre trávenie času na internete. Detské menu je možné vypnúť a tablet používať aj štandardne. Tablet už máme v redakcii a čoskoro vám prinesieme jeho test.

IMG_8333

Tablet s Telekom na doma

Ďalšou novinkou je rovnako tablet od Huawei, no s jednoduchým ovládaním pre menej technicky zdatných používateľov. Má špeciálne upravené prostredie so zväčšenými ikonami a najčastejšie používanými funkciami. Umožňuje jednoduchý prístup na internet, prehľadné ovládanie, aj pozeranie TV programov cez Magio GO. Tablet je dizajnovaný pre používateľov vo veku 55+. Unikátnosťou tohto tabletu je hlavne služba Paralelné zvonenie, ktorá umožní prijať hovor z Pevnej linky na tablete aj mimo domova. V tablete bude totiž SIM karta od Telekomu.

IMG_8322

Xbox 360 s 3 hrami

Treťou voľbou z nových zariadení je herná konzola Xbox 360 s 3 hrami v špeciálnom balíku pre Telekom. V balení nájdete konzolu s 4 GB pamäťou, Kinectom a 3 hrami: Kinect Sports, Kinect Sports 2 a Kinect Adventures. Dôvodom staršej konzoly je fakt, že Xbox 360 stačí vytiahnuť z krabice a môžete sa hrať.

IMG_8317

Plyšový Ťuki ako darček

Telekom vám okrem iných benefitov dá ku každej aktivácii či prolongácii pevnej služby (TV, internet, Pevná linka) na 12 alebo 24 mesiacov maskota novej exkluzívnej televízie Ťuki TV. Plyšového Ťukiho budete môcť obdržať na predajni alebo kuriérom pri objednávke cez e-shop alebo Telekom Doma.

IMG_8337

 

Mobilné služby

2 telefóny za cenu 1

Telekom aj tieto Vianoce ponúkne dva prístroje za cenu jedného, vo vianočnej ponuke bude k dispozícii navyše oproti súčasnej ponuke dvojica telefónov LG G4 C + LG LEON 4G a tiež kombinácia telefón+tablet Huawei Y5 + Huawei Mediapd T1 8.0 Pro. Ich ceny sa líšia v závislosti od programu Happy.

IMG_8344

Kupón na 50/100 €

Ak si nevyberiete niektoré z dvojičiek, dostane kupón na druhý hardvér pre blízkeho. Získať zaň môžete zľavu 100 €, ak si ho uplatníte pri ďalšom paušále, alebo zľavu 50 € pri výbere samostatného tabletu či smartfónu. Ponuka platí od paušálu Happy XS.

Zdieľanie dát z paušálu

K mobilným paušálom Happy L a vyšším automaticky získavate službu Zdieľanie dát z paušálu na 24 mesiacov bez poplatku. Vďaka tejto službe môžete využívať svoje dáta z paušálu súčasne na dvoch zariadeniach. To sa hodí najmä vtedy, ak používate smartfón a tablet, alebo chcete zdieľať dáta so svojimi blízkymi. Na to je tu ale iná ponuka…

IMG_8349

Dáta pre blízkeho

Ak patríte medzi zákazníkov programov Happy M a vyšších, máte možnosť si kúpiť dodatočný balíček s objemom 1 000 MB dát za 5,99 € (jednorazovo). Ten potom budete môcť deliť (po 100 MB) a venovať jednotlivé časti dát svojim blízkym na paušál (Happy, Bez záväzkov) alebo aj Easy kartu. Manažment dát prebieha cez aplikáciu Telekomu.

Balíček však môžete rozdeliť maximálne piatim blízkym (napríklad aj vrátane vás), no obdarovaní môžu získať dáta od viacerých darujúcich. Platnosť nerozdeleného balíčka je 30 dní, platí na Slovensku a dá sa aktivovať cez SMS alebo Telekom aplikáciu. Počas jedného mesiaca možno balíček získať aj viackrát.

Tablet od 1 €

Telekom ponúkne vo vianočnej ponuke aj kombináciu dvoch služieb – ak si zoberiete aspoň paušál Happy M a k nemu Mobilný internet, môže mať tablet od 1 €. V tejto kombinácii sa uplatnia na Mobilný internet zvýhodnené mesačné ceny 9,99 € (MI 1), 17,99 € (MI 2) resp. 25,99 € (MI 3).

Jednorazová cena tabletu je potom 1 € pri MI 2 a MI 3, resp. na 19 € pri MI 1.

IMG_8354

Neobmedzené SMS pre prvých 5 000

Pre prvých 5 000 zákazníkov vianočnej kampane pripravil Telekom špeciálnu ponuku. Pri aktivácii či predĺžení paušálu získa zákazník neobmedzené SMS pre seba i svojho blízkeho (t.j. dva balíčky) na obdobie 12 mesiacov. Správy možno posielať do všetkých slovenských sietí.

IMG_8358

Darček pre každého

Pri aktivácii alebo prolongácii (predĺžení zmluvy)mobilných služieb si môžete z Telekomu odniesť externú batériu. Ponuka platí od paušálu Happy XS a pre Neobmedzený mobilný internet 1, 2 a 3.

IMG_8364

Aj vy ste sa vo Vianočnej ponuke Telekomu tak trochu stratili? Nie ste sami. To ale vôbec nevadí, dôležité je vedieť, že zatiaľ sa zliav na mesačné programy nedočkáte, výhody a benefity ale môžete využiť tie, ktoré ponúka operátor. Vianočná ponuka je zameraná na rodiny, v ktorých tieto zľavy dávajú väčší zmysel, ako pre jednotlivca.

IMG_8361

Komentáre k článku