Telekom vám umožní pomôcť nepočujúcim podnikateľom kreslením

Telekom ukazuje výhody paušálov Biznis Star a pritom vám dáva možnosť nakresliť v originálnom online skicári akúkoľvek kresbu, ktorou môžete pomôcť podnikateľom so sluchovým postihnutím.

Telekom carbanice

Telekom spustil zaujímavú stránku www.umenieprevolat.sk, kde hovorí nielen o aktuálnom portfóliu biznis paušálov Biznis Star, ale dáva vám možnosť nakresliť v online skicári akúkoľvek kresbu, ktorou môže pomôcť podnikateľom so sluchovým postihnutím. Za každú kresbu venuje Telekom prostredníctvom nadačného fondu 1 euro na podporu podnikania Nepočujúcich.

Kreslite a zabávajte sa

Vďaka vašim kresbám navštívia už existujúci nepočujúci podnikatelia špeciálny kurz marketingových a predajných zručností. Prostredníctvom zážitkového učenia a konzultácií sa budú učiť ako osloviť zákazníka, ako s ním komunikovať či pripraviť si marketingové materiály v závislosti od produktu a služby. Práve toto je oblasť, s ktorou majú podnikatelia so sluchovým postihnutím aj po založení živnosti najväčší problém. Kurz bude navyše tlmočený do posunkového jazyka, aby Nepočujúci dostali informácie v ich vlastnom jazyku.

Telekom carbanice

Na stránke www.umenieprevolat.sk môžete nakresliť čokoľvek, zároveň máte šancu vyhrať jeden zo štýlových tabletov či smartfónov. V online skicári si môžete podľa mena alebo firmy vyhľadať, či už niečo nakreslil aj váš kolega alebo kamarát, prípadne ho na kreslenie pozvať. Možnosť kresliť a pomôcť tak nepočujúcim podnikateľom môžete až do konca októbra. Zároveň za každého nového fanúšika facebookovej stránky Telekom SK pribudne až do konca októbra taktiež jedno euro na podporu nepočujúcich podnikateľov. Takže „LIKE“ je teraz veľmi hodnotný :)

Na stránke www.umenieprevolat.sk môžete nakresliť čokoľvek, zároveň máte šancu vyhrať jeden zo štýlových smartfónov Samsung Galaxy S II alebo Samsung Galaxy Note.

Foto: Telekom

Komentáre k článku