Telekom prichádza na Valentína s inteligentnou bielizňou Love Magenta

Pri príležitosti blížiaceho sa dňa svätého Valentína si Telekom pripravil marketingovú kampaň v podobe inteligentnej bielizne, ktorá má pomôcť mladým ľuďom sa viac zblížiť.

Sex? Nie, radšej smartfón

Podľa prieskumu materskej spoločnosti Deutsche Telekom v európskych krajinách 36% ľudí vo veku 18 – 34 rokov má pocit, že ich partner trávi príliš veľa času s mobilným zariadením.

Až 56% mladých ľudí tiež uviedlo, že si svoje mobilné zariadenia kontrolujú, aj keď sú v posteli so svojim partnerom. Až tretina (33%) opýtaných vo veku 18 – 34 rokov tvrdí, že technológie majú negatívny vplyv na ich intímne partnerské spolužitie.

Telekom aj preto predstavil sadu inteligentnej spodnej bielizne, ktorá má pomôcť opäť zblížiť páry, ktorých pozornosť sa až príliš zameriava na obrazovky smartfónov. Cieľom je otvoriť spoločenskú diskusiu o vplyve mobilných zariadení na skutočné vzťahy medzi ľuďmi.

ZDROJ | Telecom

Pozrite si3 dôvody prečo Office 365 od Telekom zefektívni vaše podnikanie

„Chceme touto cestou inšpirovať mladé páry, aby zvážili prístup k používaniu smartfónov,“ povedal Wolfgang Kampbartold, viceprezident pre komunikáciu na medzinárodných trhoch spoločnosti Deutsche Telekom.

„Väčšina z nás si neuvedomuje, že schopnosť vykonať zmenu máme v našich rukách. Potrebujeme sa naučiť si viac uvedomovať spôsob, akým technológie používame, aby mohli pracovať pre nás a nie proti nám,“ radí párom medzinárodný odborník na vzťahy Eric Hegmann

Pozrite siNadmerné používanie digitálnych zariadení narúša partnerské vzťahy

Inteligentná bielizeň Love Magenta Connected Underwear obsahuje dámske nohavičky a pánske boxerky s dvomi kusmi Bluetooth čipov LoveChips. Následne sa stačí v prádle priblížiť k partnerovi, ktorému na smartfón cez aplikáciu Connected Underwear príde notifikácia s výzvou na intímne zblíženie s možnosťou pre prepnutie do „Love Mode“.

Ak používateľ súhlasí, zapne sa Love Mode – vypnú sa notifikácie v telefóne a spustí sa playlist s romantickými pesničkami. Limitovanú edíciu inteligentnej bielizne Love Magenta Connected Underwear je možné si zakúpiť za cenu 25 eur.

ZdrojTelekom

Komentáre k článku