Telekom prekvapil, v marci dá zákazníkom 1 000 GB. Všetkým s paušálom!

Telekom po letnej a zimnej akcii prinesie v marci novú, jarnú dátovú akciu, ktorú ocenia azda všetci zákazníci. Všetkým totiž nadelí 1 TB (1 000 GB) voľných dát. Stačí si ich aktivovať cez mobilnú aplikáciu Telekom.

ZDROJ | Sony

Od nedele 1. marca až do konca mesiaca si budete môcť v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta s objemom 1 000 GB. Stačí mať iba nainštalovanú a aktivovanú aplikáciu a niektorý z mobilných paušálov operátora. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jedenkrát počas marca. Zaujímavé je, že B2B zákazníkom (SME, TA/LA segmenty) bude balík aktivovaný automaticky.

ZDROJ | Philips

Po letnej a zimnej akcii ale Telekom nebude rozdávať dáta podľa mesačného paušálu, ale všetkým nadelí rovnako – 1 TB. Operátor neuviedol čo je cieľom akcie. Takýto obrovský objem dát doteraz nerozdával žiadny iný operátor na Slovensku. Žeby chcel Telekom niečo otestovať? Kvalitu siete, ktorá patrí do TOP 10 (Best in Test) na svete podľa Umlatu. Možno chystá nejaký vlastný prieskum využívania mobilných dát a čo je jednoduchšie ako dať zákazníkom dáta zadarmo? Uvidíme.

Každopádne, zo strany operátora je to pozitívny krok, hoc aj len na jeden mesiac. Nespotrebované dáta nebude možné prenášať do ďalších období ako to býva s bežnými dátami. 1. apríla 2020 budete mať rovnaký objem ako v súčasnosti, teda vo februári.

ZDROJ | pixabay.com

ZdrojTelekom

Komentáre k článku