Telekom odštartoval Vianoce. Vsadil na dvojičky a paušál za polovicu

Telekom ako prvý operátor ukázal, čo chystá na Vianoce. Inšpiroval sa úspešnými akciami z minulosti, ktoré vyšperkoval. Pozrite sa, aké darčeky na vás čakajú pri aktivácii fixných alebo mobilných služieb.

Ešte skôr, ako sme sa dozvedeli podrobnosti o akciách pre Vianoce 2017, sa Telekom pochválil, že aktuálne má 581 000 TV zákazníkov. Pribudlo mu v tomto roku 64 000 zákazníkov, čo je 12,4% nárast v porovnaní s 3. štvrťrokom 2016.

Pri TV službách sa rozširuje exkluzívny obsah. Vylepšená je aj Magio GO aplikácia, ktorej pribudlo ovládanie gestami. Ľahšia by mala byť aj orientácia v archíve. V najbližších dňoch sa spustí na Magio TV úplne nové používateľské rozhranie. Mali by pribudnúť aj kvalitnejšie filmy vo videopožičovni a ľahšie si nastavíte vaše kanály.

Vianočná nádielka pre TV bude znamenať, že, Telekom pustí desiatky kanálov počas decembra všetkým zákazníkom zadarmo.

Fixné Vianoce s darčekmi

Telekom opäť vsadil pri fixných službách na darčeky k zmluvným viazanostiam. Ak si vyberiete aspoň jednu fixnú službu, budete si môcť kúpiť zvýhodnene viaceré produkty. Powerline s Wi-Fi, ktorý umožní cez elektrickú sieť rozšíriť internet vo vašom dome. Cena je 19,90 €. V ponuke bude aj Powerline bez Wi-Fi za 9,90 €. K dispozícii bude i Magio TV GO Box za 29,90 € a balík bezdrôtovej myši so slúchadlami (NX7000+Genius HS-935BT) za 9,90 €

Darček pre blízkych sa vracia tiež. Zákazníkom sa tieto ponuky vraj mimoriadne páčia. K dispozícii bude Sony Playstation 4 500 GB Slim spolu s trojicou hier a službou PS Plus na 90 dní. K dispozícii bude aj smartfón Lenovo Moto G5S Plus alebo notebook Lenovo IdeaPad 110-15IBR. Jeden z týchto produktov dostanete za poplatok 9 € mesačne.

Treťou ponukou budú dvojičky. Tie môžete mať za 13 € mesačne. Na výber bude kombinácia Sony Playstation 4 500 GB Slim s PS Plus na 90 dní a jednou hrou + Lenovo Moto C, alebo Lenovo IdeaPad 110-15IBR + Lenovo Moto C. Dve zariadenia si môžete súčasne zobrať k Chytrej ponuke, ak si aktivujete internet a TV službu od programu L, resp. celý triple-play balík.

Paušály Happy s dvojičkami a paušálom za polovicu

Aj k paušálom Happy budú opäť k dispozícii dvojičky. Tie si však po novom budete môcť vyskladať. Pravdepodobne najúspešnejšie budú dvojičky Huawei so smartfónom P10 Lite. K nemu si môžete vybrať buď ďalší smartfón Huawei Y6 2017, alebo tablet Huawei Mediapad T3 8“, prípadne inteligentné hodinky Huawei Fit.

Druhá dvojička je tvorená smartfónom Lenovo Moto E4, ku ktorému môžete mať náramok Lenovo Sports Band G02 alebo Bluetooth reproduktor Lenovo 500 2.0 či Bluetooth slúchadlá JBL T450 BT.

Tretia dvojička je vytvorená zo Sony PlayStation 4 Slim 500 GB s PS Plus na 90 dní, ku ktorej si môžete vybrať buď DualShock 4 ovládač a 3 hry (DriveClub, Horizon, Ratchet & Clank) alebo smartfón Lenovo Moto C a 1 hru (Ratchet & Clank).

Ceny ponúk nájdete v priloženom dokumente.

Vracajú sa aj kupóny. K novému paušálu Happy môžete s kupónom získať pre blízkeho aj druhý paušál Happy (okrem Profi a Pre mladých) za polovicu. Ten však musí byť aktivovaný na rovnaké rodné číslo alebo IČO. Kupón bude platiť 2 mesiace.

Všetky akcie štartujú vo štvrtok 19. októbra 2017.

 

ZdrojTelekom

Komentáre k článku