Telekom má novú zdieľanú SIM kartu na dáta k nekončeným T paušálom

ZDROJ | Telekom

Telekom koncom apríla predstavil až 16 nových paušálov, ktoré majú ponúknuť každému niečo, vrátane úplne neobmedzeného programu pre najnáročnejších. Mesiac po ich predstavení k nim pridáva dve novinky – možnosť zdieľanej dátovej SIM karty pre všetky programy Nekonečno a bezplatný balík Nekonečné pripojenie pre nižšie programy.

ZDROJ | Telekom

Zdieľanú SIM kartu sme tu už kedysi mali, no časom z trhu zmizla. Hoci zákazník by mal obe karty teoreticky využívať sám, výsledkom je aj tak to, aby z jedného paušálu mohli „profitovať“ dvaja. Telekom teraz pre 4 top paušály s označením Nekonečno (T Nekonečno SD, T Dáta HD, T Nekonečno HD a T Nekonečno MAX) ponúkne za mesačný poplatok 5 € druhú SIM kartu na akékoľvek využitie.

To si môže nájsť napríklad v tablete, notebooku či inom dátovochtivom zariadení, ale aj smartfóne niekoho z rodiny či firmy. Zdieľanú SIM kartu je totiž možné využívať aj pre trojicu Nekonečných programov v biznis segmente – Biznis Nekonečno SD, Biznis Nekonečno HD či Biznis Nekonečno MAX.

Zdieľaná dátová SIM karta čerpá dáta z hlavného paušálu, a to rovnakými rýchlosťami ako sú dáta v paušále – na začiatku plnou rýchlosťou a potom plynú dáta stanovenou SD či HD rýchlosťou (napríklad 10 Mbps pri T Nekonečno HD resp. Biznis Nekonečno HD).

ZDROJ | v

Druhou novinkou je Nekonečné pripojenie, špeciálny bezplatný balík, ktorý bude možné aktivovať si od 1. júna tohto roku. Dostupný má byť pre celkovo desať paušálov od úrovne 25 € – päť T Paušálov: T Ideál 25, T Dáta 25, T Ideal 27, T Ideál 32 a T Ideál 37, ale aj pre päticu paušálov Biznis Premium 26, 28, 32, 35 a 38.

Balík Nekonečn pripojenie si budete môcť aktivovať každý mesiac v aplikácii Môj Telekom po minutí všetkých dát plnou rýchlosťou. Balík Nekonečné pripojenie bude platiť vždy do konca zúčtovacieho obdobia a ponúkne zákazníkovi dostatočné pripojenie 128 kbit/s.

Balík má byť k dispozícií pre všetkých zákazníkov v týchto paušáloch, t.j. už aj pre tých, čo si T paušály a T Biznis paušály aktivovali alebo na ne prešli a aj pre tých, ktorí si ich plánujú zobrať.

ZdrojTelekom TS

Komentáre k článku