Telekom dá v lete všetkým zákazníkom 2 000 GB dát zadarmo!

ZDROJ | JBL

Operátor Telekom od 1. júla spúšťa svoju letnú kampaň aká tu ešte nebola (v marci 2020 niečo podobné áno). Až do konca augusta budú mať zákazníci dáta zadarmo. Letná dátová akcia bude aj pre predplatené karty.

ZDROJ | OPPO

Telekom prekvapil od od prvého júla, teda od začiatku letných prázdnin dá všetkým svojím zákazníkom dáta bez príplatku. Dokopy pôjde až o 2 000 GB dát, čo je na dva mesiace dosť aj pre tých najväčších a najnáročnejších internetistov. Samozrejme, P2P siete dokážu zhltnúť aj viac, no pre nich nie je akcia určená.

Dôvodom obrovského a bezplatného objemu dát je to, aby zákazníkov motivoval objavovať menej známe miesta na Slovensku.

„Telekom štartuje letnú dátovú kampaň primárne pre to, aby zákazníci mohli cestovať po Slovensku, užívať si aj menej známe miesta a naplno objavovať destinácie, kde možno ešte v živote neboli. Máme záujem o to, aby naši zákazníci trávili leto na Slovensku a podporili aj domáci cestovný ruch, ktorý v minulých mesiacoch utrpel veľké straty. Veríme, že aj takto sa nám podarí rozhýbať Slovákov po všetkých regiónoch, navštíviť nikdy nevidené hrady, zámky, jazerá či iné krásy našej krajiny,“ povedal Dušan Švalek, riaditeľ mass market segmentu Slovak Telekom. 

ZDROJ | ESET

2x 1 000 GB pre paušály

Zákazníci s najnovšími rodinami paušálov (Základ, Ideál, Dáta, Nekonečno) i staršími (Áno, Happy) si budú môcť aktivovať nekonečný balík dát počas každého mesiaca. Od 1. júla do 31. júla jeden 1 000 GB balík a od 1. do 31. augusta 2021 druhý balík s 1 000 GB.

Na aktiváciu je nutná mobilná aplikácia Telekomu.

Bonus bude k dispozícii aj pre najnovšie biznis paušály (Biznis Mini, Biznis Premium, Biznis Nekonečno) resp. staršie ÁNO Biznis. Zároveň po prvý raz budú môcť zákazníci využívať dáta až v štyroch sieťach Telekomu: 2G, 3G, 4G a 5G, ktorá je dostupná už v 17 lokalitách Bratislava, ale aj prvých obciach.

ZDROJ | TCL

Predplatenka bez obmedzení, ale iba na 6 dní

Telekom pripravil špeciálnu akciu aj pre zákazníkov Predplatenky. Tu ale platí podmienka, aby ste si aktivovali balík Nekonečné pripojenie na 10 dní. K nim zároveň získate Nekonečné dáta na deň bez poplatku navyše. Na 24 hodín tak budete môcť surfovať plnou dostupnou rýchlosťou, následne klesne rýchlosť na 1 Mbit/s ako platí v balíku Nekonečné pripojenie na 10 dní.

Akcia funguje tak, že počas 10 dní platnosti balíka si budete môcť cez Telekom aplikáciu aktivovať jeden raz balík Nekonečné dáta na deň za 0 €. V prípade, že celé 2 mesiace prázdnin budete využívať balík Nekonečné pripojenie na 10 dní, za 2 mesiace získate nárok na 6x Nekonečné dáta na deň.

ZDROJ | Sonos

Komentáre k článku