Telekom Benefit – zľavy ako odmena

Už ste vyskúšali vynovený a modernejší vernostný program Telekom Benefit operátora Telekom, postavený na zľavách? Tie sú často exkluzívne a ak ste zákazníkom operátora, rozhodne by ste mali stránku www.telekombenefit.sk navštíviť.

Slovak Telekom ešte počas februára kompletne vymenil svoj vernostný program Max klub a T-Mobile klub za modernejší Telekom Benefit, postavený na zľavách. Keďže sa blíži leto a čas dovoleniek, možno tú svoju nájdete aj práve tu. Nový vernostný program Telekom Benefit totiž už podrobne nesleduje vaše faktúry a neudeľuje vám body za využité služby, ktoré ste mohli vymieňať za rôzne reklamné predmety operátora, príslušenstvo k telefónom či využiť ich na zľavy z cien rôznych služieb Telekomu. Tentokrát je získanie výhod jednoduchšie. Výhody programu Telekom Benefit získate, ak využívate aspoň jednu zo služieb operátora, napríklad mobilný internet, digitálnu televíziu Magio, niektorý z hlasových programov a ďalšie. Jednoducho, ak máte službu Telekom, otvorí sa vám svet exkluzívnych zliav nielen od partnerov operátora, ale aj na produkty a služby Telekomu.

Telekom Benefit

O tom, že sa stránku www.telekombenefit.sk oplatí sledovať, svedčí aj to, že počas apríla 2012 ste mali možnosť kúpy špičkového Android smartfónu Samsung Nexus S i9023 len za 149 €! Áno, žiadny preklep v cene, až 70% zľavu na telefón využilo celkom 38 ľudí a vykúpili tak celú zásobu zľavnených telefónov do 24 hodín od zverejnenia ponuky. Aktuálne máte šancu získať telefónik LG T500 Black so SIM kartou Easy Free len za 39 €, no neber to.

Telekom Benefit

EXKLUZÍVNE ZĽAVY

Byť zákazníkom Telekomu sa naozaj oplatí. Najzľavy, ktoré si môžete počas využívania služieb operátora užívať, sú rozdelené do troch základných kategórií: Najzľavy pre všetkých, Najzľavy vo vašom meste a Exkluzívne zľavy. Začneme hneď tým najlepším – Exkluzívne zľavy, ako ich operátor nazýva, sú tie s dlhodobou platnosťou a mimoriadne atraktívnou ponukou. Filmoví nadšenci nám dajú za pravdu, že získať každú stredu lístok zadarmo v akcii 2 za cenu 1 je naozaj lákavá ponuka. Akcia platí pre sieť kín CINEMA CITY v Bratislave, ale aj v sieti CINEMAX v 10 mestách na Slvoensku. Medzi exkluzívne zľavy Telekom zaradil aj ponuku vybranej kombinácie produktov Tescoma do domácnosti, pričom každý mesiac sa kombinácie produktov obmieňajú. Dlhodobou a exkluzívnou zľavou je aj 15% zľava na všetky služby spoločnosti Hurican. Exkluzívnu čast Telekom Benefit operátor obohatil aj o svoje vlastné produkty a služby – Telekom zľavy. Okrem už spomínaného LG T500 Black so SIM kartou Easy Free môžete získať aj Mobilný internet na 100 alebo 150 dní zadarmo.

Telekom Benefit

NAJZĽAVY PRE VŠETKÝCH

Tieto zľavy si môžete užiť úplne všetci, v porovnaní s exkluzívnymi zľavami sú častejšie aktualizované a dokonca aj sezónne. To znamená, že v zime si výhodne kúpite skipasy na lyžovačku a v lete zase nejaké tie vstupy k vodným atrakciám. Aktuálne dominujú ponuky NAJ LETO NA SLOVENSKU, ktoré si získali aj samostatnú kategóriu. V rôznych častiach Slovenska si môžete výhodne užívať napríklad let balónom, rafting, ale aj romantický pobyt pod Oravským hradom. Ponúk je množstvo, stačí si len vybrať. Nechýbajú ani výhodné nákupy leteniek od Pelikan.sk, dovoleniek od Chimpo.sk či ubytovania v rôznych zariadeniach. Nás zaujala aj 20% zľava lístkov na koncert Eltona Johna, ktoré môžete získať už od 59 €.

Telekom Benefit

NAJZĽAVY VO VAŠOM MESTE

Telekom však myslel aj na lokálne výhody. Dať si pivko v dobrom pube vo vašom okolí, vyraziť na výhodnú pizzu, steak či jednoducho relaxovať pri masáži môžete po celom Slovensku. Na výber je 26 miest, a tak stačí len sledovať, kedy dostanete dve pivá za cenu jedného a iné super zľavy vo vašom meste. Navyše vďaka úspešnej Facebook súťaži Telekom Benefit – Naj zľava pod palcom! si môžete užívať aj zľavy, ktoré sa najviac páčili užívateľom Facebooku. Zatiaľ najväčší úspech v predaji zliav má outlet & second-hand MARCO v Košiciach.

Telekom Benefit

JEDNODUCHÝ NÁKUP

To najlepšie na novom vernostnom programe Telekom Benefit je, že nákup služieb a tovarov je jednoduchý. Môžete využívať platbu cez internet banking alebo platiť priamo platobnou kartou. Napríklad lístky do kina, môžete zaplatiť priamo na mieste. Pri exkluzívnych zľavách totiž stačí nechať si zaslať zľavový kód formou SMS. Na mieste poskytovateľa potom pri preukázaní SMS dostanete zľavu. Ak sa zaregistrujete na www.telekombenefit.sk máte prístup aj ku kompletnému prehľadu realizovaných nákupov s detailmi a nechýba ani možnosť nastaviť si odber noviniek. Výhodou je, že ak už máte vytvorený účet na stránke Telekomu, platia vám rovnaké prihlasovacie údaje aj pre vernostný program. V čase rozmachu rôznych zľavových portálov si Telekom určite zaslúži pochvalu za vynikajúce spracovanie a výber ponúk pre svojich zákazníkov.

Foto: Slovak Telekom

Komentáre k článku