Telekom aj mimo EÚ ponúka dostupnejšie dáta, 1 GB od 12 €

ZDROJ | pixabay.com

Letné prázdniny sa blížia a tak sa aj Telekom rozhodol vylepšiť ponuku dátových roamingových balíčkov Travel&Surf, ktoré budú mať príjemnejšie ceny a viac dát ako doteraz. Tri balíčky pre dve rôzne zóny majú od 100 MB do 1 GB voľných dát.

Pozrite siRoaming je aj počas tohto leta v EÚ ešte dostupnejší

Hoci v EÚ a vybraných európskych krajinách voláme, SMSkujeme a dátujeme ako doma, na Slovensku, mnohí idú za oddychom mimo týchto krajín. Egypt, Turecko, Maroko, Tunis či ešte viac exotické destinácie nie sú ničím výnimočným. Ceny za volania a dáta sú v týchto krajinách až extrémne.

Telekom pre svojich zákazníkov preto mierne prekopal ponuku dátových roamingových balíčkov Travel&Surf a upravil zóny. Zóny pre Travel&Surf sa nezhodujú s inými zónovými deleniami pre roaming či volania do zahraničia. Výsledkom sú tri balíčky pre dve roamingové zóny.

Program Objem dát Zóna 1 Zóna 2
XS 100 MB 2,5 € 5 €
L 500 MB 8 € 20 €
XL 1 GB 12 € 33 €

Každá z dvoch zón teda bude obsahovať tri veľkosti balíčkov. Najmenší objem sa posúva z 20, resp. 35 MB na 100 MB (balík XS), stredný balíček stúpne zo 100 MB na 500 MB (balík M) a najväčší balíček bude mať po novom 1 GB (balík XL).

Vybrané balíčky je najjednoduchšie aktivovať cez mobilnú appku Telekom, alebo cez web Telekom.sk prípadne cez SMS. Platnosť balíčka je 30 dní od aktivácie. Po minutí balíčka je možné aktivovať si ďalší opäť s platnosťou 30 dní, resp. do minutia objemu dát.

ZDROJ | pixabay.com

Zóna 1 bude obsahovať krajiny ako Argentína, Arménsko, Aruba, Austrália, Bosna a Hercegovina, Ekvádor, El Salvador, Honduras, Kanada, Kolumbia, Mexiko, Moldavsko, Normanské ostrovy, Peru, Srbsko, Švajčiarsko, Turecko, USA.

Zóna 2 obsahuje krajiny: Albánsko, Guatemala, Macedónsko, Anguila, Hong Kong, Malajzia, Antigua, India, Montserrat, Azerbajdžan, Irak, Nový Zéland, Barbados, Izrael, Palestína, Bielorusko, Jamajka, Panama, Brazília, Japonsko, Paraguaj, Britské Panenské ostrovy. Jordánsko, Rusko, Brunej-Darussalam, Juhoafrická republika, Singapur, Čierna Hora, Južná Kórea, Spojené arabské emiráty, Čile, Kajmanské ostrovy, Svatá Lucia, Čína, Katar, Svätý Kitts, Dominika, Kazachstan, Svätý Vincent, Dominikánska republika, Keňa, Taiwan, Egypt, Kirgizsko, Thajsko, Filipíny, Kostarika, Turks a Caicos, Grenada, Kuvajt, Ukrajina, Gruzínsko a Macao.

ZdrojTelekom

Komentáre k článku