Telefóny CAT a Land Rover naživo už 13. a 14. októbra v Bratislave

Odolnosť telefónov CAT je už legendárna. Príbehy o tom, ako tieto telefóny prežili rôzne krkolomné situácie sa tradujú už roky. CAT je jednoducho synonymom doslova nekonečnej výdrže, a to nielen z hľadiska odolnosti, ale tiež kapacity batérií. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči (a uši) a vyskúšajte si naše aktuálne portfólio, doplnené o podobne nezničiteľného súrodenca, ktorý sa hrdí logom Land Rover. Uvidíme sa v Bratislave, na výstave Audio Video Kino 2018 v TECHBOX ZÓNE (sála Rome) už 13. a 14. októbra 2018.

ZDROJ | CAT

Druhý októbrový víkend sa v hoteloch Crowne Plaza a Austria Trend Hotel Bratislava uskutoční výstava Audio Video Kino 2018, ktorej súčasťou bude aj expozícia TECHBOX ZÓNA, v ktorej na vás budú čakať odolné smartfóny – CAT S31, CAT S41 a unikátna novinka CAT S61. Najlacnejší model (S31) ponúka bohatú výbavu a vyznačuje sa špičkovou odolnosťou a dlhou výdržou na jedno nabitie.

ZDROJ | CAT

Prostredný z portfólia dotykových smartfónov (S41) sa môže pýšiť obrovskou batériou a funkciou powerbanky, vďaka ktorej ostanú aj ostatné vaše zariadenia na príjme počas celého dňa. Najnovší prírastok – CAT S61 – disponuje integrovanou termokamerou FLIR s vylepšeným softvérom pre vyšší kontrast obrazu a väčším teplotným rozsahom.

ZDROJ | CAT

Okrem toho ako jediný smartfón disponuje snímačom kvality vzduchu od spoločnosti Sensirion či zabudovaným laserovým meračom vzdialenosti.

Pozrite siCAT S61 – Vlajková loď medzi odolnými smartfónmi

ZDROJ | CAT

Trio odolných smartfónov doplní Land Rover Explore – telefón vyrobený pre použitie v outdoorovom prostredí a navrhnutý tak, aby vám pomohol dostať sa ešte ďalej, a to najmä vďaka obrovskej výdrži, širokej konektivite a vysokej odolnosti.

Pozrite siLand Rover Explore – smartfón pre skutočné dobrodružstvo

Ale čo vám budeme hovoriť, veď raz vidieť je lepšie ako stokrát čítať. Príďte preto radšej cez víkend do Bratislavy a vyskúšajte si telefóny CAT a Land Rover na vlastnej koži. Merajte kvalitu vzduchu, rozmery miestnosti, zmerajte teplotu okolitých predmetov či otestujte odolnosť týchto smartfónov pádom, ponorením do vody alebo pokojne aj hodom o zem. Jednoducho, presvedčte sa o ich kvalite akokoľvek vám príde vhodné. Každý z nás totiž svoj smartfón používa inak.

ZDROJ | CAT

Telefóny CAT, Land Rover a mnoho ďalších technologických noviniek, gadgetov a vychytávok nájdete v TECHBOX ZÓNE v najväčšej sále ROME hotela Crowne Plaza Bratislava.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke audiovideokino.sk alebo na Facebooku. Tešíme sa na vás cez víkend 13. a 14.10. 2018 od 10.00 hod do 18.00 hod.

Komentáre k článku