Technics ukázal na High End Show Mníchov Bluetooth reproduktor SC-C50

ZDROJ | Technics

Kto ešte nezačal predávať bezdrôtový reproduktor, nech sa hlási u súdruha Žinčicu. Aj takto by sme mohli parafrázovať nesmrteľnou hláškou aktuálny trend u výrobcov audiotechniky. Pravda je však taká, že tie „bezdrôťáky“ sú praktické zariadenia.

ZDROJ | Technics

Technics predstavil na festivale priaznivcov verného zvuku High End Show Mníchov špičkový bezdrôtový reproduktorový systém. Jeho celé označenie je Technics OTTAVA S SC-50.

Pozrite siTechnics SP-10R – gramofón, ktorý nepoteší slovenské peňaženky

Vyrobený je z hliníka s ešte primeranou šírkou 37,5 cm, s malým OLED displejom na vrchu a chladiacimi rebrami vzadu. Zariadenie v sebe ukrýva sedem reproduktorov – jeden 12 cm basový, tri 6,5 cm stredové a tri 16 mm výškové. Zosilňovač by mal dodať výkon až do 100 wattov.

ZDROJ | Technics

Okrem Google Chromecastu je Technics SC-50 kompatibilný so službami Sptify, Deezer a Tidal. Zvládne tiež prehrávať internetové rádiá a streamovať hudbu v sieti.

Pozrite siSony má štyri nové unikátne EXTRA BASS reproduktory

Reproduktor dokáže spracovať digitálne audio súbory do rozlíšenia 24 bit / 384 kHz a DSD až do dvojnásobnej rýchlosti. Cez Bluetooth sa dá k nemu pripojiť akékoľvek smart zariadenie, okrem toho sa tu nachádza aj optický vstup, USB typu A, ethernet a analógový 3,5 mm jack.

Zariadenie je možné ovládať cez Google Assistant za predpokladu, že je reproduktor aktivovaný v rovnakej sieti.

ZDROJ | Technics

Ďalšie informácie zatiaľ nie sú známe, takže nevieme cenu ani dátum uvedenia na trh. Budeme vás informovať.

ZdrojWhat Wi-Fi?

Komentáre k článku