TECHCAST #3 – Google Pixel XL a iné chuťovky tohto roka

Prinášame vám už tretie vydanie nášho nepravidelného videocastu s názvom TECHCAST, v ktorom sa venujeme rôznym témam. Takto ku koncu roku sme sa nevyhli ani my bilancovaniu.

TECHCAST, ako sa videocast v podaní TECHBOXu volá prichádza už vo svojej tretej časti, v ktorej sme sa rozhodli vybrať najlepšie smartfóny a gadgety v rôznych kategóriách.

Pozrite sa teda sami na top smartfóny tohto roka podľa našich redaktorov Mareka Šimuneka a Jakuba Hrubého, ale aj na nový Google Pixel XL a skúsenosti s ním, či dokonca vtipnú príhodu s nabíjačkou na tento „made by Google“ smartfón.

Takže sa pohodlne usaďte a užite si viac ako 40 minút rozhovoru plného reálnych skúseností a samozrejme nového Google Pixel XL.

https://youtu.be/6MQW_W16jjo

Ak sa vám náš TECHCAST páči, budeme radi ak ho budete zdieľať s priateľmi, prípadne sa prihlásite na odber nášho YouTube kanála, kde budú podobné videá v budúcom roku pribúdať častejšie.

Samozrejme budeme radi aj za rôzne postrehy a vaše názory, o ktoré sa s nami môžete podeliť pod týmto článkom, alebo priamo pod videom na YouTube.

Komentáre k článku