TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť tretí diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 17. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií, ktoré uvádza Lissett a Richard. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate, ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo vesmíre, pozreli sme sa na nový fitness náramok Honor Band 6 či porozprávali o ženách v technológiách. Samozrejme, kopec článkov si môžete prečítať aj na našich stránkach. Práve tieto a iné novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Pozrite siApríl v kozmonautike: Rušno na Marse, aj na orbite

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Do počutia priatelia!

Komentáre k článku