TECHBOX TÝŽDEŇ – privítajte nový podcast s tech novinkami

Od dnes si môžete vypočuť úplne nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 15. týždňa sveta TECH noviniek.

V novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás budeme pripravovať každú nedeľu, sa dozviete zaujímavé najnovšie správy zo sveta technológií, ktoré uvádza Lissett a Richard. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate, ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili napríklad veľký súboj smartfónov Samsung Galaxy A72 vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro, ktorý si môžete prečítať aj na našich stránkach. Tiež nás zaujala správa o tom, že Facebook testuje zoznamovaciu appku, ktorá chce byť iná ako ostatné. Práve tieto a iné novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Do počutia priatelia.

Komentáre k článku