TECHBOX.sk prekonal hranicu 300 000 unikátnych návštevníkov. Ďakujeme!

Portál TECHBOX.sk ešte včera večer prekonal hranicu 300 000 unikátnych návštevníkov, k polnoci dosiahol návštevnosť 301 838 návštevníkov. A to ešte nemáme predvianočný ošiaľ, kedy akosi automaticky rastie návštevnosť hlavne kvôli vianočným darčekom.

K hranici 300 000 unikátnych návštevníkov sme sa približovali už dlhšie. Neboli sme od toho ďaleko hlavne v posledných dňoch, piatok 13. septembra mal byť pamätný. Nestalo sa a stále nie a nie magickú hranicu prekonať. Nakoniec sa to podarilo a tretiu stotisícovku môžeme oslavovať s dátumom 17. 9. 2019.

Celkovo k včerajšiemu dňu, ktorý skončil odbitím polnoci, sa návštevnosť TECHBOX.sk ustálila na 301 838 unikátnych návštevníkoch. Medziročne to znamená rasť o takmer 30%, čo je znakom toho, že TECHBOX.sk sa teší stále väčšej a väčšej obľube.

Za to vám patrí veľká vďaka. Sme radi, že nás čítate!

Nie je to zadarmo, denno-denne sa snažíme prinášať to najlepšie a najzaujímavejšie, čo sa v technologickom svete stalo, predstavilo či objavilo. Súčasťou portálu sú aj desiatky tém, tematických článkov a recenzií mesačne. Do ďalšej stotisícovky sa však budeme snažiť obsah ešte viac zlepšovať a ponúkať unikátnosť, ktorá je na Slovensku stále v menšine.

A kto nás číta?

Logicky, zväčša muži, no stále nám rastie aj počet návštevníčok, čo nás tiež veľmi teší.

Najväčšie zastúpenie majú čitatelia medzi 25 – 44 rokom života, cca 65%.

A logicky najviac návštev máme zo Slovenska. Drvivú väčšinu.

Komentáre k článku