TECHBOX.sk práve prekonal 333 000 unikátnych návštevníkov!

Zhruba takto pred dvomi rokmi som vám z rovnakého postu ďakoval za vašu priazeň, keďže sme prekračovali štvrť milióna unikátnych návštevníkov. Dnes, práve v týchto chvíľach, vám chcem opäť veľmi pekne poďakovať za vašu rastúcu priazeň! TECHBOX.sk práve prekonal magickú hranicu 333 000 unikátnych návštevníkov.

V druhej polovici septembra tohto roku sme sa taktiež veľmi tešili – TECHBOX.sk po prvýkrát v histórii prekonal 300 000 unikátnych návštevníkov. Dnes, ani nie po dvoch mesiacoch, sa tešíme v redakcii opäť. Hoci nejde o ďalšie veľké okrúhle číslo, 333 tisíc znie pre nás rovnako výborne. 

TECHBOX.sk práve v týchto chvíľach naozaj prekonal 333 000 unikátnych návštevníkov za posledný mesiac (zdroj: Google Analytics). Medziročne tak ide o nárast o vyše 30%, čo je tiež jeden z najlepších výsledkov takmer 10-ročnej histórie TECHBOX.sk.

V mene celej redakcie vám preto chcem, naši čitatelia, veľmi poďakovať!

Sme nesmierne radi, že naša nie vždy ľahká práca má význam a nachádza si cestu k desiatkam tisíc z vás. Aj napriek skvelým výsledkom sa snažíme každým dňom zlepšovať a prinášať obsah, ktorý vás môže zaujať a obohatiť, obsah, ktorý tvoríme od základu a nekopírujeme čo už niekto napísal, obsah, na ktorý sme patrične hrdí, aj keď nie vždy je po vôli úplne všetkým.

Pre zaujímavosť. Opäť o trošku narástol počet čitateliek, z 29,6% na 30%.

Naďalej majú najväčšie zastúpenie ľudia medzi 25. – 44. rokom života, cca 59%.

Od minula nám mierne stúpla návštevnosť i z iných krajín, ako Slovenska, hlavne z USA.

ZdrojGoogle Analytics

Komentáre k článku