TECHBOX roka 2015: Predstavujeme aplikáciu ZUNO Mobile Banking SK

V ankete TECHBOX roka 2015 môžete hlasovať za najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Len a len vy, používatelia, ktorí sa s produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň, rozhodnete o víťazoch v jednej z ôsmich kategórií. Novinkou roka 2015 je kategória BANKOVÁ APLIKÁCIA, v ktorej je nominovaná aj aplikácia ZUNO Mobile Banking SK, ktorú si teraz bližšie predstavíme.

Aplikácia ZUNO Mobile Banking SK

So ZUNO aplikáciou máte pobočku priamo vo vašom mobile a celú banku schováte hravo do vrecka. ZUNO Mobile Banking SK vám poskytuje množstvo praktických funkcií, pričom okrem klasických, ako zoznam prijatých a odoslaných platieb, sú to aj ďalšie. Napríklad prehľad o zostatku na účte za posledný rok vidíte v prehľadnom grafe. Ihneď tak vidíte, koľko peňazí na svojom účte máte. Ďalej sú to informácie o produktoch, pôžičkový kalkulátor, kalkulačka sporenia a vkladov, kurzový lístok či zoznam bankomatov všetkých slovenských bánk alebo dokonca aj zoznam pobočiek a pôšt na Slovensku.

ZUNO Mobile banking_techboxroka_nom
ZDROJ | ZUNO

Priamo v mobile si zároveň môžete nastaviť limit na svojej karte alebo v prípade potreby ju zablokovať. Výhodou v porovnaní s konkurenciou je možnosť vytvorenia účtu priamo z aplikácie. Ďalšou funkciou, ktorá vám uľahčí život, je aj skener QR kódov. Zdĺhavému opisovaniu údajov z poštových poukážok a faktúr sa zasa môžete vyhnúť tak, že ich odfotíte a aplikácia vyplní celú platbu za vás. Priamo cez mobilnú aplikáciu si môžete zriadiť aj cestovné poistenie (dostupné pre OS Android a iOS). Navyše vás aplikácia aj pobaví, môžete si totiž nastaviť špeciálne jazyky – Vychodňarčina a Štúrovčina.tbroka2015_zuno

Aplikácia ZUNO Mobile Banking SK je dostupná pre najrozšírenejšie operačné systémy AndroidiOS a Windows Phone.

Ak chcete aplikáciu ZUNO Mobile Banking SK podporiť v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA ankety TECHBOX roka 2015, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo štyroch špičkových cien.

Komentáre k článku