TECHBOX roka 2015| Predstavujeme aplikáciu SmartBanking SK od ČSOB

ZDROJ | ČSOB

Aj tento rok môžete v ankete TECHBOX roka 2015 hlasovať za najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Len a len vy, používatelia, ktorí sa s produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň, rozhodnete o víťazoch v jednej z ôsmich kategórií. Novinkou roka 2015 je kategória BANKOVÁ APLIKÁCIA. Medzi nominovanými aplikáciami sa nachádza aj aplikácia ČSOB SmartBanking SK, ktorú si teraz bližšie predstavíme.

Aplikácia SmartBanking SK

Banková aplikácia ČSOB SmartBanking SK od ČSOB patrí medzi najobľúbenejšie bankové aplikácie a to nielen vďaka prehľadnému prostrediu, ale aj vďaka množstvu inovatívnych funkcií, ktoré každodennú prácu s vašimi financiami prenesú na úplne novú úroveň. Ako prvá banka na Slovensku ČSOB do svojej aplikácie priniesla inovatívnu funkciu IBAN skener. Vďaka tejto možnosti sa už nemusíte pri zadávaní dlhých čísel účtov trápiť s presným zadaním čísla účtu. Ten v tvare IBAN má na Slovensku až 24 znakov. Vďaka skeneru IBAN čísla postačí namieriť fotoaparát smartfónu, prípadne tabletu, nakoľko aplikácia je optimalizovaná aj pre tablety na číslo účtu a v priebehu sekundy máte vypísané celé číslo účtu v aplikácii. Postačí teda už iba rýchla kontrola čísla účtu a môžete platobnú operáciu vykonať.

Samozrejme Skener môžete v aplikácii využiť aj na skenovanie QR kódov na faktúrach, alebo čiarových kódov na šekoch. Zadávanie platby je tak oveľa jednoduchšie, pohodlnejšie a najmä neporovnateľne rýchlejšie ako v prípade manuálneho zadávania.

https://youtu.be/ImAHuXQScQM

Samozrejme aplikácia ČSOB SmartBanking SK ponúka aj rôzne iné vylepšenia. Tešiť sa tak môžete napríklad na funkcie ako sú plánované platby s prognózou zostatku na účte, jednoduchý platobný formulár pre vytvorenie tuzemských a zahraničných platieb, možnosť duplikovania platieb z histórie, či spätné odoslanie platby na účet, z ktorého ste v minulosti prijali platbu vy. Ak potrebujete rýchlo vytvoriť platbu, nie je nič jednoduchšie ako Smart Platby v aplikácii ČSOB SmartBanking SK. Takto vytvorenú platbu odošlete formou QR kódu, ktorý bez problémov oskenujú aj vaši priatelia s aplikáciami iných bánk.

tbroka2015_csob

Aplikácia SmartBanking SK je dostupná pre smartfóny s operačným systémom iOS, Android a dokonca aj pre zariadenia s Windows Phone, pričom všetky verzie obsahujú pokročilé funkcie, ktorá ČSOB SmartBanking SK prináša.

Ak chcete Aplikáciu ČSOB SmartBanking SK banka podporiť v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA ankety TECHBOX roka 2015, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo štyroch špičkových cien.

Komentáre k článku