TECHBOX roka 2014 – Hlasujte za to najlepšie od Sony Mobile

Máte radi Sony smartfóny, tablety a ďalšie vychytávky? Podporte novinky Sony v ankete TECHBOX roka 2014 a vyhrajte Sony Xperia Z3 Tablet Compact.

TECHBOX roka 2014 Sony Mobile

Sony Xperia Z3

Vlajková loď Sony Xperia Z3 vás dostane špičkovým 5,2-palcovým displejom s Full HD rozlíšením, Triluminos technológiou a X-Reality procesorom. Oceníte aj 4-jadrový procesor Snapdragon 801 s taktom 2,5 GHz na jadro, grafiku Adreno 330 a až 3 GB pamäť RAM. Z dátových technológií nechýba absolútne nič – GPRS-LTE Cat4 (150/50 Mbit/s), Wi-Fi, Bluetooth 4.0 či NFC alebo GPS čip. Internú pamäť je možné rozšíriť pomocou microSDXC karty do 128 GB. Veľkou výhodou novinky je aj nádherné kovové vodeodolné telo. Zamilujete si aj 20,7 Mpx fotoaparát s 25 mm G Lens šošovku, ktorý sa pýši vysokou citlivosťou ISO 12 800. So Z3-kou si užijete aj hudbu, kvalitu nahrávok totiž vylepší technológia DSEE HX a dokonca nechýbajú ani stereo reproduktory. S novinkou sa môžete aj zahrať, k dispozícii je aj ovládač PS4 Remote Play.

Sony Xperia Z3

Ak sa vám smartfón Sony Xperia Z3 páči, hlasujte zaň v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX SMARTFÓN ROKA 2014.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Sony na náš trh prinieslo aj unikátny 8-palcový tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact. Dizajnom vychádza zo smartfónu Sony Xperia Z3, avšak je mimoriadne tenký a ľahký. Telo s hrúbkou len 6,4 mm a hmotnosťou iba 270 gramov je navyše vodeodolné. Výkonom patrí k tomu najlepšiemu na trhu, z vlajkovej lode smartfónov si tablet zobral nielen výkonný procesor Snapdragon 801 ale i 3GB pamäť RAM. Poteší vás aj 4 500 mAh batéria, ktorá vydrží až 13 hodín prehrávania videa! Pripočítajte si k tomu stereo reproduktory, technológiu pre zlepšenie zvuku DSEE HX, podporu ovládania PlayStation 4 a poznáte kompaktný tablet bez kompromisov.

TECHBOX roka 2014 Sony Mobile

Ak sa vám tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact páči, hlasujte zaň v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX TABLET ROKA 2014.

Sony SmartBand Talk

Ak máte radi moderné príslušenstvo, vďaka ktorému získate funkcie smartfónu či tabletu na vašu ruku, rozhodne by ste mali zbystriť pri novinke Sony SmartBand Talk. Smart náramok Sony SmartBand Talk zaujme 1,4” e-paper displejom, ale aj mikrofónom a malým reproduktorom. Vďaka tomu je možné nielen telefonovať handsfree, ale aj zadávať príkazy pripojenému smartfónu cez Voice Control. Vo vnútri je procesor ARM Cortex-M4 a 2 MB flash pamäť. Nechýba Bluetooth 4.0 a NFC pre rýchle párovanie. Nový SmartBand je samozrejme aj vodeodolný a dokonale bude sledovať vaše aktivity, ktoré zaznamenáva aplikácia Lifelog.

TECHBOX roka 2014 Sony Mobile

Ak sa vám inteligentný náramok Sony SmartBand Talk páči, hlasujte zaň v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX INOVÁCIA ROKA 2014.

Techbox roka 2014 logo

Foto: TECHBOX, Sony Mobile

Komentáre k článku