TECHBOX jeseň 2018 prichádza v najsprávnejšom čase

Len pred pár dňami sme tu mali ešte horúce leto a šibnutím čarovného prútika je tu studená, ale zato sfarbujúca sa jeseň. Najnovšie vydanie TECHBOX jeseň 2018 tak prichádza v pravom čase, kedy väčšinu vonkajších aktivít vymieňame za tie vnútorné. Je teda správny čas si sadnúť do kresla a začať čítať opäť až 180-stranové vydanie TECHBOXu.

Ako obyčajne, aj v tomto čísle nájdete to najlepšie a najzaujímavejšie, čo sa za posledné obdobie udialo. Samozrejme, s grafikou od Jakuba Otčenáša z Dioramy, na tom najlepšom papieri a s najlepšou tlačou, akú môžete medzi tech magazínmi na Slovensku, ba dokonca vraj aj v celej Európe, nájsť. Luxusný ofset papier s technológiou tlače UV OfsetPrint od tlačiarní Printo.cz má niečo do seba. Sme teda veľmi radi, že sa vám páči.

Stále veľký unikát

TECHBOX jeseň 2018 je stále veľkým unikátom. Nielen čo sa týka veľkosti (hrúbka až 12 mm) a hmotnosti (635 g), ale aj obsahu. 180 strán je síce ľahké naplniť, ale aby mali hlavu a pätu a pritom boli zaujímavé, nie je vôbec jednoduché. Veríme však, že sa nám to už tretíkrát opäť podarilo.

Pripraviť a zrealizovať hlavné rozhovory trvá dlhé dni, no výsledok stojí za to. Na 11 stranách nájdete unikátny rozhovor s tvorcom Drone n Base, ale aj množstva ďalších projektov, o ktorých ste možno doteraz nepočuli. Bavíme sa o slovenskom vynálezcovi Róbertovi Schochmannovi z Anima Technika. Vyspovedali sme však aj Karola Flaka z Orangeu, ale aj Natáliu Krištínovú z VÚB. O čom nám porozprávali? Nájdete v čísle TECHBOX jeseň 2018, ktoré je už v predaji.

Ani v lete sme nesedeli iba v redakcii. Okrem výstavy IFA 2018 v nemeckom Berlíne sme boli v Londýne na veľkolepom predstavení nového full-frame CSC fotoaparátu od Canonu. To najlepšie sme ale zažili na začiatku leta v maďarskom mestečku Mosonmagyaróvár, kde šikovní majstri dávajú nový život oldtimerom Porsche. Mimochodom, viete ako to vyzerá v Moskve počas roka? O všetkom tomto sa dozviete v novom TECHBOX jeseň 2018.

Samozrejme, nechodili sme len po svete, aby sme vám priniesli zaujímavé čítanie. Poctivo sme si vysedeli aj čas testovaním najrôznejších technologických hračiek. Prečítať si tak môžete testy Samsung Galaxy Note9, LG G7 ThinQ či Nokie 5.1, ale aj najnovšieho Apple MacBook Pro 15, hybridného Lenova ThinkPad X1 Yoga 3 či herného ASUS TUF Gaming FX504.

Ak ste automobilový fanúšik, určite neprehliadnite veľký test najnovšieho Touaregu od Volkswagenu, Hyundai Tucson či Mercedesu Triedy A. Opäť najviac času nám ale zabral mega súboj. Tentoraz sme sa veľmi podrobne pozreli na zúbok prémiovým Bluetooth reproduktorom. Na mušku sme si zobrali kúsky od B&O, Bose, B&W, DALI, Harman/Kardon a Sony. Ako to dopadlo?

Viete ako dokonale zničiť dáta na starom disku či externej pamäti? Aké sú najlepšie aplikácie pre študentov? Je možné, že nás zabije umelá superinteligencia? Ako sa stavia Bugatti Chiron z kociek Lego? Kedy prídu autonómne automobily? Všetko toto a omnoho viac nájdete v novom vydaní TECHBOX jeseň 2018.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX jeseň 2018 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no stále rozširujeme možnosti, aby ste sa k nemu mohli dostať ešte jednoduchšie. Využiť môžete napríklad sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si v desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop.

Komentáre k článku